اقدام هماهنگ با ضدانقلاب در هتاکی به جهوری اسلامی و رهبر انقلاب؛

صبح امروز انجمن دانشگاه تهران در یک اقدام هماهنگ با جریان ضدانقلاب اقدام به انتشار نامه هتاکانه مهدی کروبی بر روی برد تبلیغات خود در دانشکده های مختلف کرد.

انجمن تهران «پروژه آشوب» در دانشگاه را کلید زد +عکس

به گزارش گلستان24، اقدام هماهنگ انجمن تهران با ضدانقلاب در هتاکی به جهوری اسلامی و رهبر انقلاب در سکوت قابل تأمل مسئولان و متولیان دانشگاه تهران اعم از ریاست دانشگاه، حراست، معاونت فرهنگی و دفتر نهاد رهبری صورت گرفته است.

گفتنی است این تشکل که سابقه فعالیت و حضور مستقیم در فتنه 88 را دارا می باشد، در حالی چنین اقداماتی را علیه حاکمیت نظام جمهوری اسلامی سازماندهی می کند که نه تنها هیچگونه برخوردی طی سال های گذشته با این افراد و تشکلی که سالهاست دیگر از جریان اصلاح طلبی به تجدیدنظرطلبان پیوسته صورت نمی گیرد، بلکه سوگولی و مورد حمایت مجموعه وزارت علوم و خصوصاً مجموعه معاونت فرهنگی این وزارتخانه قرار دارد. (جزئیات بیشتر اینجـــا)

بخشی از تصاویر این اقدام هتاکانه را در ادامه می بینید:

انجمن تهران «پروژه آشوب» در دانشگاه را کلید زد +عکس

البته این دست اتفاقات برای ایجاد آشوب در دانشگاه تهران از سوی این جریان مسبوق به سابقه است، که برخی از تصاویر آن در ادامه آمده است:

آشوب در برنامه بزرگداشت نهم دی/ سال 1393

******************

حمایت سازمان منافقین از آشوب طلبی انجمن تهران

***********

اقدام غیرقانونی در انتشار بیانیه یکی از سران فتنه بر روی برد دانشگاه

****************

حضور فعال انجمن تهران در اغتشاشات و فتنه سال 88

انجمن رانتی

انجمن رانتی

تصاویر فوق مربوط به حضور چشمگیر اعضای انجمن تهران در تجمعات غیرقانونی در فتنه و روز دانشجوی 88 است

خبر تکمیلی// پس از گذشت ساعاتی از نصب اطلاعیه هتاکانه مهدی کروبی در بردهای انجمن تهران، تعدادی از دانشجویان و فعالان تشکل های دانشجویی دانشگاه تهران پس از اطلاع از اقدامات صورت گرفته از سوی جریان همسو با ضدانقلاب در دانشگاه تهران، ضمن اعتراض به سکوت مسئولان امر در این دانشگاه، اقدام به یادآوری وظایف قانونی آنها نموده که در ادامه باعث شد تا مسئولان اعضای انجمن تهران را وادار به برداشتن مطالب هتاکانه از بردهای خود کنند.

گفتنی است تعدادی از فعالان دانشجویی دانشگاه تهران در گفتگو با خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران» اعلام کرده اند که پیگیری حقوقی تخلفات صورت گرفته را در دستور کار خود قرار داده و طی روزهای آتی شکایت مستند خود را به مراجع ذیصلاح ارائه خواهند کرد.

 

منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

 

ارسال نظر

آخرین اخبار