فیلم ضدایرانی «رقصنده بیابان» با بازی «فریدا پینتو»، در نقش هنرمند ایرانی معتاد به هروئین، در انگلستان ساخته می‌شود.

فیلم ضد ایرانی «رقصنده بیابان» در انگلستان ساخته می‌شود

فیلم ضدایرانی «رقصنده بیابان» با بازی «فریدا پینتو»، در نقش هنرمند ایرانی معتاد به هروئین، در انگلستان ساخته می‌شود.

فیلم ضد ایرانی «رقصنده بیابان» به کارگردانی «ریچارد ریموند»، کارگردان 37 ساله انگلیسی، داستانی واقعی از زندگی «افشین غفاریان»، دانشجوی مشهدی رشته تئاتر است از طریق سایت یوتیوب به رقص معاصر علاقمند شده و با عده‌ای از دوستانش یک گروه زیرزمینی رقص راه می‌اندازد که در این میان با مشکلاتی روبرو می‌شود ولی در نهایت به فرانسه مهاجرت کرده و هم‌اکنون نیز در آنجا زندگی می‌کند.

فیلم ضد ایرانی «رقصنده بیابان»

«ریچارد ریموند»، این پروژه 4 میلیون دلاری را براساس فیلمنامه‌ای مشترک از «افشین غفاریان» و «جان کروکر» در لندن، انگلستان می‌سازد.

«فریدا پینتو»، بازیگر فیلم برنده اسکار «میلیونر زاغه نشین» نیز قرار است در این فیلم در نقش «الهه»، یک هنرمند ایرانی معتاد به هروئین ایفای نقش کند که به آمریکا مهاجرت کرده و در آنجا با استفاده از تکنولوژی روز ترک اعتیاد در این کشور موفق به ترک می‌شود. او در این میان با «افشین غفاریان»آشنا شده و از کمک‌های او نیز بهره‌مند می‌شود.

منابع خبری حاکی از آن است که «پینتو» برای آنکه بتواند برای بازی در این نقش آماده شود، هم‌اکنون در حال دیدن از مراکز مختلف ترک اعتیاد در آمریکاست.

در این فیلم «ریس ریچی»، بازیگر انگلیسی، نقش «افشین غفاریان» و «نازنین بنیادی»، بازیگر ایرانی‌الاصل هالیوود نیز نقش خواهر او، «پریسا غفاریان» را بازی می‌کنند.

فیلم 98 دقیقه‌ای «رقصنده در بیابان»، قرار است تا پایان سال میلادی جاری آماده نمایش شود.

ارسال نظر

 • گلستان بلاگ
  0

  سلام
  با تشکر از مطلب خوب شما
  این مطلب با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد.
  http://golestanblog.ir/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D8%B6%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B1%D9%82%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84/
  منتظر مطالب بعدی شما هستیم.

آخرین اخبار