پیش از ظهر امروز دومین شهید از تیپ فاطمیون شهرستان نجف‌آباد بر دستان مردم شهید پرور شهر یزدانشهر تشییع و در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده شد.

تشییع شهید مدافع حرم ادریس بیاتی+تصاویر

پیش از ظهر امروز، پیکر مطهر شهید مدافع حرم، ادریس بیاتی از مدافعان حرم در تیپ فاطمیون بر دستان مردم شهید پرور شهرستان نجف آباد تشییع شد.  

به گزارش گلستان24، شهید ادریس بیاتی دومین نیرو از تیپ فاطمیون شهرستان نجف آباد بود که در تاسوعای حسینی در حالیکه تنها  17 بهار از زندگی حسینی‌اش گذشته بود، در دفاع از حرم اهل‌بیت و حضرت زینب به خیل یاران شهیدش پیوست و در اربعین شهادتش به میهن بازگشت و در گلزار شهدای شهر یزدانشهر به خاک سپرده شد.

تشییع پیکر این شهید مدافع حرم پیش از ظهر امروز با حضور مسؤولین شهرستان و مردم شهیدپرور و انقلابی یزدانشهر از مقابل مقبره شهدای غواص به سمت میدان امیرالمومنین امیرآباد و در ادامه از مسجد ولی عصر یزدانشهر به سمت گلزار شهدای این شهر جهت خاکسپاری انجام شد.

لشگر زرهی 8 نجف اشرف، شهرستان نجف آباد تاکنون 10 شهید از لشکر زرهی 8 نجف اشرف و دو شهید از تیپ فاطمیون در راه دفاع از حرم اهل بیت تقدیم کرده است، شهید شیرحسین حسنی اولین شهید فاطمیون در شهرستان بود که در گلزار شهدای قلعه سفید به خاک سپرده شد.

حجت‌الاسلام صفری پیش از اقامه نماز میت، بر پیکر پاک این شهید، گفت: فدائیان حرم زینب، مرز و قومیت نمی‌شناسد؛ این شهید برای ما حجت است که اسلام مرز ندارد و این شعار تمام شهدای مدافع حرم است و ما در هر موقعیت و پست و مسؤولیتی هستیم در برابر خون این شهدا مسؤولیم.

انتهای پیام/

منبع: فارس

ارسال نظر

آخرین اخبار