انیمیشن یخ­زده پرفروش‌ترین انیمیشن جهان است که توسط کمپانی حامی همجنس­گرایی یعنی دیزنی ساخته شده است.

آهنگ های انیمیشن "یخ زده" ماه نوامبر به بازار می‌آید

کمپانی دیزنی قرار است آهنگ­های انیمیشن پرطرفدار "یخ زده" را به علاوه آهنگی از میکی موس باعنوان Breaking the Ice را در ماه نوامبر منتشر کند. این مجموعه شامل آهنگ­های let it go و Get a Horse خواهد بود.

انیمیشن یخ­زده پرفروش‌ترین انیمیشن جهان است که توسط کمپانی حامی همجنس­گرایی یعنی دیزنی ساخته شده است. این انیمیشن جایزه اسکار بهترین انیمیشن و البته بهترین موسیقی را نیز از آن خود کرد و با استقبال بسیار چشمگیری در جهان مواجه شد.

به طوریکه کمتر کودک آمریکایی را می‌توان سراغ داشت که ترانه این انیمیشن را حفظ نباشد. اما این انیمیشن به اذعان خود غربی‌ها، همجنس­گرایی را ترویج می‌کند و حتی مورد اعتراض برخی شهروندان آمریکایی نیز قرار گرفت.

در این انیمیشن به داستان دو خواهر پرداخته می‌شود. به واسطه قدرت یکی از این دو خواهر، زمین یخ می­زند و خواهر دیگر به جستجوی خواهرش می‌پردازد تا این زمستان را از بین ببرد. نهایتاً دو خواهر تصمیم می‌گیرند علی­رغم وجود روابط عاشقانه بابرخی مردان در طول داستان، به زندگی با یکدیگر بپردازند و ازکنارهم بودن لذت ببرند.

البته مردان در این انیمیشن افرادی خیانت کار و حیله گر معرفی می‌شوند که می‌خواهند قدرت خواهران را از آن‌ها بگیرند.

این انیمیشن توسط کریس بوک و جنیفر لی کارگردانی شده بود و کریستن بل، ایدینا منزل، جاناتان گروف از جمله بازیگران آن بودند. آهنگ معروف این انیمیشن "Let it go " نیز توسط کریستن اندرسون لوپز و رابرت لوپز ساخته شده بود.

اما این پایان کار نیست و دیزنی هم­اکنون برروی نسخه دوم این انیمیشن کار می‌کند و تصمیم دارد یک سه­گانه از این انیمیشن ارائه کند. لازم به ذکر است که داستان اولیه کار از داستان‌های ملکه برفی اقتباس شده است.

ارسال نظر

آخرین اخبار