این فیلم با وجود هم­زمانی با چندین فیلم موفق از جمله مرد عنکبوتی شگفت انگیز2، چند هفته فیلم اول آمریکا به شمار می‌رفت

گودزیلا دوباره به سینما می آید

در پی موفقیت نسبتاً خوب فیلم گودزیلا که با وجود بودجه 160 میلیونی، موفق شد فروشی بالغ بر 500 میلیون دلار را در سطح جهان از ان خود کند، (این فیلم با وجود هم­زمانی با چندین فیلم موفق از جمله مرد عنکبوتی شگفت انگیز2، چند هفته فیلم اول آمریکا به شمار می‌رفت)، کمپانی "لیجندری پیکچرز" تصمیم گرفت کارتون گودزیلا را برای سال 2018 آماده کند و در ماه جون آن را روانه سینماها کند.

این کارتون دنباله­ای بر گودزیلا ساخته "گرت ادواردز" خواهد بود.

ادواردز هم­چنین ساخت سری جدید " جنگ ستارگان" را نیز دردستور کار دارد. این سری از جنگ ستارگان نیز، بسیاری را منتظر نگه داشته تا حاصل کار را ببینند.

جنگ ستارگان از جمله فیلم‌های بسیار پرطرفدار جهان بود که ساخت سری جدیدان مدتی است آغاز شده است و پیش­بینی می‌شود به دلیل پیشینه بسیار خوب، با استقبال چشمگیری مواجه شود.

گودزیلا

اما پیش از این نیز با موفقیت فیلم مالفیسنت (شیطان صفت) بلافاصله خبر ساخت انیمیشن آن اعلام شد. در واقع یک رویکرد کلی در ساخت فیلم‌ها و انیمیشن‌ها در آمریکا وجود دارد. بسیاری از فیلم‌ها و یا انیمیشن‌ها و حتی سریال‌ها، از کتاب‌ها و رمان‌های بزرگ این کشور، اقتباس می‌شوند که از ان جمله می‌توان به 90 درصد آثار انیمیشنی دیزنی، فیلم مالفیسنت و حتی سریال بازی تاج و تخت اشاره کرد (پیش از این به تفصیل به تحلیل هریک پرداخته شده است) و با موفقیت یک فیلم بصری خوب، ساخت انیمیشن آن نیز آغاز می‌شود همچنان که ساخت انیمیشن مرد عنکبوتی نیز توسط کمپانی سونی انجام شد.

اما لیجندری پیکچرز قصد دارد هیولای دیگری را نیز عرضه کند که از داستان Skull island (جزیره جمجمه) اقتباس شده است این کار نیز قرار است در سال 2016 اکران شود.

ارسال نظر

آخرین اخبار