دورا دختر بچه ای است که در شهر زندگی می‌کند و مدرسه می‌رود. او دوستانی دارد که دغدغه‌های اجتماعی دارند و علاوه بر زندگی واقعی خود، ماجراهای سحرآمیز و جادویی را نیز با یکدیگر تجربه می‌کنند.

.پخش انیمیشن "دورا و دوستان" در 18 آگوست

انیمیشن "دورا و دوستان" از هجدهم آگوست برروی کانال کودکان، پخش خواهد شد. این مجموعه انیمیشنی در 20 قسمت 30 دقیقه ای و با داستانی ماجراجویانه برای کودکان به نمایش در می­آید. این سری با عنوان "دورا و دوستان: در شهر" ارائه می‌شود.

داستان انیمیشن: دورا دختر بچه ای است که در شهر زندگی می‌کند و مدرسه می‌رود. او دوستانی دارد که دغدغه‌های اجتماعی دارند و علاوه بر زندگی واقعی خود، ماجراهای سحرآمیز و جادویی را نیز با یکدیگر تجربه می‌کنند.

سری جدید این انیمیشن توسط کریس جیفوردو والری والش والدز ساخته شده است و ظهرها از تلویزیون پخش خواهد شد.

در سری قبلی این کار،"دورا" هنگام فیلمبرداری از حفاظت گاه سگ‌ها، متوجه ترانه یکی از آن‌ها درمورد جداییش از برادرش شد و بدین ترتیب دورا و دوستانش تصمیم گرفتند برادر گم شده آن سگ را پیدا کنند.

این انیمیشن خیلی خوب کار گروهی و همکاری را به کودکان می‌آموزد.

دورا و دوستان

علاوه براین قرار است سری جدید انیمیشن PAW Patrol که از جمله پرطرفدارترین انیمیشن­ها ویژه کودکان پیش دبستانی است نیز پخش شود. دراین قسمت انیمیشن، کایپتان توربوت به صورت اتفاقی به درون حفره ای لیز می‌خورد که قبلاً برای مخفی شدن دزدان دریایی مورد استفاده قرار می‌گرفته است. پس از نجات او، همه سفری را برای پیدا کردن تکه‌های گم شده نقشه گنج آغاز می‌کنند تا به گنج غرق شده دزدان دریایی دست یابند.

ارسال نظر

آخرین اخبار