تشییع باشکوه فرمانده سپاه اسلام شهید ابوحامد

حسن رحیم‎پور ازغدی در سخنانی کوتاه با اشاره به تشییع باشکوه شهدای تیپ فاطمیون گفت: «به محض اینکه خبر شهادت شهید توسلی و برگزاری مراسم تشییع را شنیدم، خودم را برای حضور در این مراسم به مشهد رساندم. » وی درباره شیعیان افغان و نقش آنها در هندسه گفتمانی انقلاب اسلامی گفت: «شیعیان افغانستان با شیعیان لبنان، عراق، ایران و دیگر کشورها به دلیل ویژگی‎های خاصی که دارا هستند متفاوتند و نقشه جدید خاورمیانه را این شیعیان تشکیل خواهند داد.»

فرمانده تیپ شیعیان افغان با عزت به آغوش امام رضا (ع) برگشت

پیکر مطهر سپاه اسلام شهید «علیرضا توسلی» فرمانده شجاع «تیپ فاطمیون» و شش شهید دیکر مدافع حرم حضرت زینب(س)، صبح امروز پنجشنبه با حضور پرشکوه مردم شهید پرور، چهره‎های سرشناس جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و  جمعی از مسئولان در مشهد مقدس تشییع و به خاک سپرده شد.

به گزارش گلستان 24،  پیکر پاک شهیدان علیرضا توسلی، رضا بخشی، نعمت الله نجفی، جاوید یوسفی، سیدحسین حسینی، سیدمحمود حکیمی و سیدقاسم سادات از مهدیه واقع در خیابان امام رضا(ع) به سمت حرم مطهر امام رضا(ع) تشییع و پس از طواف در این بارگاه ملکوتی در گلزار شهدای بهشت رضا(ع) مشهد مقدس به خاک سپرده شد.

در این مراسم، استاد حسن رحیم‎پور ازغدی در سخنانی کوتاه با اشاره به تشییع باشکوه شهدای تیپ فاطمیون گفت: «به محض اینکه خبر شهادت شهید توسلی و برگزاری مراسم تشییع را شنیدم، خودم را برای حضور در این مراسم به مشهد رساندم. »

وی درباره شیعیان افغان و نقش آنها در هندسه گفتمانی انقلاب اسلامی گفت: «شیعیان افغانستان با شیعیان لبنان، عراق، ایران و دیگر کشورها به دلیل ویژگی‎های خاصی که دارا هستند متفاوتند و نقشه جدید خاورمیانه را این شیعیان تشکیل خواهند داد.»

در این مراسم علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی، سردار اسماعیل قاآنی جانشین فرمانده سپاه قدس، حسن رحیم پورازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، مدیرکل بنیاد شهید خراسان رضوی و جمعی دیگر از مدیران استانی حضور داشتند.

سردار رشید اسلام شهید علیرضا توسلی، معروف به ابوحامد، فرمانده تیپ فاطمیون روز شنبه ۹ اسفند ٩٣، در جریان آزادسازی تپه تل قرین در حومه درعا، به دست تروریست‌های جبهه النصره به شهادت رسید. وی در دوران هشت سال دفاع مقدس نیز در جبهه دفاع از انقلاب اسلامی حضور داشتوی فردی محبوب، فرمانده‌ای مقتدر و مورد وثوق سردار قاسم سلیمانی بود

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار