با حضور خدام رضوی در استان گلستان، جشنواره های مردمی زیر سایه خورشید در اقصی نقاط استان برگزار می شود.

آغاز جشنواره مردمی زیر سایه خورشید، همزمان با میلاد حضرت معصومه (س) در استان گلستان

به گزارش گلستان24؛صبح امروز حسام بنی فاطمه دبیر جشن های مردمی زیر سایه خورشید استان گلستان، در نشستی با حضور خبرنگاران اظهار کرد :امسال نیز با توجه به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حدود سیصد و سیزده برنامه در چارچوب جشنواره‌های مردمی زیر سایه خورشید در ۱۴ شهرستان ۲۰ شهر و 40 روستا برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: یکی از برنامه های مهم این جشنواره اهدای ۳۳۰ جهیزیه به زوج‌های محروم استان گلستان است که با حضور ۱۶۵ زوج در گرگان و ۱۶۵ زوج در گنبدکاووس برگزار می شود؛ که به هر یک از این زوج ها ۲ میلیون کمک بلاعوض  و50 میلیون تومان تسهیلات برای خرید جهیزیه تعلق می گیرد.

حسام بنی فاطمه با اشاره به اینکه جشنواره های مردمی زیر سایه خورشید از اول دهه کرامت شروع می شود، خاطرنشان کرد: شنبه( 23 تیر) خادمین رضوی با استقبال مسئولین در فرودگاه گرگان وارد استان می شوند و از روز یک شنبه همزمان با میلاد حضرت معصومه (س) برنامه های این جشن شروع می شود.

دبیر جشن های مردمی زیر سایه خورشید در استان گلستان در رابطه با کاروان خادمین رضوی در استان گلستان گفت: سه کاروان از خدام رضوی جهت اجرای برنامه های جشن در استان حضور دارند، که هر کاروان شامل سه خدام، یک مسئول گروه و یک روحانی می باشد که هر کدام از این گروه ها تحت عنوانی خاص به شرق، غرب و مرکز استان جهت اجرای برنامه های جشن حضور می یابند.

بنی فاطمه در پایان یادآور شد: جشن متمرکزی با حضور خادمان رضوی در روز یکشنبه( 31 تیر ماه) در ساعت 21 در محل چهارشنبه بازار گرگان برگزار می شود.

IMG_20180711_132017_397

انتهای پیام/پ

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار