حجت الاسلام طاهری با حضور در غرفه گلستان24 گفت:

رئیس دانشگاه آزاد گرگان:رسانه های انقلابی باید در مقابل رسانه های معاند از لحاظ کمی و کیفی به حد مطلوبی برسند.

نقد صحیح رسانه ها باعث ایجاد فرصت می شود/دولت باید از رسانه های انقلابی حمایت کند

به گزارش گلستان ۲۴؛ ظهر امروز حجت الاسلام سید علی طاهری رئیس دانشگاه های آزاد استان گلستان با حضور در غرفه گلستان 24 واقع در نمایشگاه مطبوعات  درخصوص اصحاب رسانه، گفت:امروز به نظر من یکی از مهم ترین ابزارهای ارتباطی بین مردم و مسئولین رسانه های مکتوب و فضای مجازی است، از این فضا دشمنان نظام هم خیلی استفاده می کنند؛ برای تضعیف نظام، برای بیرون کردن مردم از صحنه، ناراضی کردن مردم، برای نادیده گرفتن ارزش های انقلاب و خدمات انقلاب به مردم نیز توسط دشمن استفاده می شود.

 وی با بیان اینکه از این طرف نقطه مقابل علاقمندان به نظام و انقلاب حرکت های خوبی را  در فضای مجازی  و رسانه ای شروع کرده اند،خاطرنشان کرد: ما انتظار داریم که علاقمندان به انقلاب و نظام در این فضا حداقل به یک فضای پنجاه پنجاه برسد،یعنی ما به اندازه رسانه های بی تفاوت و معاند حداقل رسانه های علاقمند به انقلاب و نظام داشته باشیم، ولی هنوز از بحث کیفیت به آن جا نرسیده ایم.

او ادامه داد:بنابراینانتظار می رود که دولت به حمایت از این رسانه ها و رسانه هایی که علاقمند به انقلابند بیاید چرا که دولت هم متعلق به انقلاب است و این توقع وجود دارد، حالا چقدر این اتفاق می افتد عدد و رقمی در دسترسی بنده نیست ولی گاهی اوقات در این خصوص شاهد فراز و فرودهایی در دولت های مختلف بوده ایم؛ بنابراین به نظر می آید توان مردمی بیشتر پای کار بیاید، برای اینکه این مسئولیت درست انجام شود.

نماینده سابق مردم گرگان و آق قلا،یادآور شد:امروز شما ببینید اگر یک نارضایتی در بین مردم ایجاد شود، اگر رسانه ها به موقع حضور داشته باشند و صدای مردم را به گوش مسئولین برسانند خیلی از این تجمعات صورت نمی گیرد.

وی اضافه کرد:البته مسئولین هم باید رسانه را به عنوان یک واسطه امین و مهم در دستو کار داشته باشند که دائما هم از طریق رسانه ها مشکلات مردم را بهتر دریافت کنند و هم اگر واقعا کارهایی برای مردم انجام می شود از طریق رسانه ها اطلاع رسانی بهتری به مردم انجام شود.

طاهری با اشاره به عدم رسانه ای شدن برخی از خدمات به مردم، ادامه داد:گاهی اوقات خدماتی را شاهدیم که به مردم ارائه می شود ولی عموم مردم مطلع نمی شوند و فقط همان قشری که خدمات دریافت کرده اند مطلع می شوند و یا همان محلی که دریافت کرده مطلع می شود،بنابراین این اطلاع رسانی هم می تواند خیلی موثر باشد.

 رئیس دانشگاه آزاد گرگان اظهار کرد:امیدواریم خداوند ان شالله به همه اصحاب رسانه به ویژه علاقمندان به انقلاب و نظام توفیق دهد، که بتوانند در این ماموریت خطیری که بر عهده شان است انجام وظیفه کنند.

حجت الاسلام طاهری در خصوص نقدی های که در فضای رسانه ای به ایشان می شود،گفت:از جهت فعالیت های سیاسب مورد خطاب رسانه قرار می گیریم،این نقدها و  می تواند یک فرصت برای همه ما باشد، بالاخره ممکن است برخی به جا نباشد و در مقابل خوب انسان در حدی که می تواند پاسخ می دهد، اما آنکه به جا باشد قطعا روی رفتار انسان اثر می گذارد که تجدید نظر و عملکرد انسان که نقاط ضعف خود را بهتر بشناسیم و برای رفعش تلاش کنیم.

انتهای پیام/پ

 

ارسال نظر

آخرین اخبار