همسر شهید مدافع حرم غلامعلی تولی:

همسر شهید تولی:من هم انسانم دلم برای شهید تولی تنگ می شود و ازخدا می خواهم هرچه که بر صلاح شهید ومن است برای مان مقدر کند.

شهید تولی در قلب من زنده است/حضور شهید در سوریه برای ناموس بود

به گزارش گلستان24؛امروز 20 شهریور ماه سالروز تولد شهید غلامعلی تولی عضو تیپ60زرهی عمار یاسر گنبد و اولین شهید مدافع حرم استان گلستان است.

شهید  غلامعلی تولی در 21 اردیبهشت با لبیک به ندای مقام معظم رهبری در حال جنگ با دشمنان اهل بیت در منطقه ی حلب کشور سوریه به شهادت رسید و تاکنون پیکر مطهر این شهید گنبدی به کشور بازنگشته و همچنان مفقودالاثر می باشد.

در همین رابطه سلیمه علی یاری همسر این شهید بزگوار در گفت و گو با خبرنگار ما، گفت:در حال حاضر ما در حال تدارک برای جشن تولد شهید هستیم چرا که شهیدان زنده و در همه جا هستند،گرچه در حال حاضر جسم شهید در کنار ما نیست اما شهید تولی در قلب من زنده است.

همسر شهید تولی بابیان اینکه شهید اعتقاد داشتند باید به ندای مسلمانان در هرکجای ایران و جهان لبیک گفت،خاطرنشان کرد:شهید همیشه می گفتند باید به مسلمانان کمک کرد حال چه داخل کشور و چه خارج از کشور باشد.

وی ادامه داد:بحث ناموس در میان بود و شهید برای حفاظت از حریم بی بی زینب و ناموس برای مقابله با دشمنان رفتند.

خانم علی یاری با اشاره به عدم بازگشت پیکر شهید،اظهارکرد:این مسئله من را اذیت میکند،ما هم انسانیم و احساس داریم و دلمان واقعا تنگ می شود و دوست داریم برای یک لحظه شده هم شهید را دوباره ببینیم اما با توکل به خداوند و راز ونیاز آرام می شویم و می گویم خدارا شکرت که عاقبت به خیر شدیم و همین برای دنیای ما بس است.

همسر شهید تولی،بیان کرد:چند سالی برای بازگشت پیکر شهید تولی پرس و جو کردم و حتی به محل شهادت شهید هم رفتم ولی اثری از اونیافتم.

او ادامه داد:خواسته خود شهید این بود که مانند خانم فاطمه زهرا (س) پیکرشان مفقود بماند و ما هم نمیخواهیم چیزی که مد نظر شهید نیست صورت بگیرد و از همه ی مردم می خواهم که دعا کنند هر چه که به صلاح است اتفاق بی افتد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

آخرین اخبار