حزب‌الله سایبر امروز اول اردیبهشت‌ماه در اجتماع بزرگ «یمن تنها نمی‌ماند» که همزمان با شب شهادت امام هادی(ع) برگزار می‌شود؛ از پنج تن از مجروحین کشور یمن تقدیر می‌کنند.

 تقدیر حزب‌الله سایبر از ۵ مجروح یمنی در ایران

به گزارش گلستان 24، فعالان فضای مجازی و اصحاب رسانه روز گذشته از مجروحان یمنی در یکی از بیمارستان‌های تهران عیادت کردند. عیادت کنندگان با همراهی این مجروحان با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر رژیم آل سعود انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

در پی حمله وحشیانه ی رژیم آمریکایی و نحس آل سعود به مردم مظلوم و بی گناله یمن و بمباران های شبانه روزی به زیر ساخت ها و مناطق مسکونی این کشور، تعدادی از مجروحین و آسیب دیدگان این حمله ها برای درمان به یکی از بیمارستان های کشور عزیزمان ایران انتقال یافتند.

همچنین حزب‌الله سایبر امروز سه‌شنبه اول اردیبهشت‌ماه در اجتماع بزرگ «یمن تنها نمی‌ماند» که همزمان با شب شهادت امام هادی(ع) برگزار می‌شود؛ از پنج تن از مجروحین کشور یمن تقدیر کنند.

این اجتماع بزرگ در پی حملات و تهاجم نظامی رژیم عربستان سعودی به خاک یمن و در حمایت از مردم مظلوم یمن امروز در فرهنگسرای اندیشه واقع در خیابان شریعتی با حضور جمعی از فعالین فضای مجازی و با محوریت دفاع از مردم بی گناه یمن از ساعت 17 الی نماز مغرب و عشاء برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

آخرین اخبار