بعضا دیده می شود که برخی از افراد با رفتار های ناشایست در مناطق گردشگری امنیت روانی مردم وخانواده ها را به خطر می اندازند.

دستگاه های فرهنگی از خواب بیدار شوند/مناطق گردشگری نباید جولان گاه فرهنگ غلط غربی باشد

به گزارش گلستان24؛استان گلستان یک از معدود استان های کشور است که دارای زیبایی های زیادی جهت گردشگری می باشد، که سالانه مسافرین وگردشگران زیادی برای بازدید از مناطق بکر و زیبای آن،به این استان سفر می کنند.

شهرستان گرگان نیز به عنوان مرکز استان گلستان دارای جاذبه های گردشگری منحصر به فردی می باشد که منطقه نهارخوران و هزارپیچ یکی از جاذبه های دیدنی و شناخته شده مرکز استان است.

معمولا در اوقات شبانه به صورت همه روزه مردم در این مناطق حضور دارند و از زیبایی ها و آب و هوای مناسب این مناطق لذت می برند.

 اما نکته ای که حائز اهمیت است وجود برخی از رفتار ها در این مناطق است که باعث آزار و اذیت خانواده ها می شود.

وضعیت بی حجابی مخصوصا در منطقه هزار پیچ که خلوت تر از نهار خوران است به شدت آزار دهنده است و می توان اسم این رفتار ها را بی حیایی گذاشت تا بی حجابی.

جوانانی که گاها به صورت مجردی و مختلط در این محیط ها که خانواده ها هم حضور دارند با انجام رفتار هایی ناشایست، باعث از بین رفتن امنیت روانی و محیطی می شوند.

جا دارد که دستگاه های فرهنگی پای کار بیایند و نگذارند فرهنگ غلط غربی اینگونه در مناطق گردشگری استان ترویج داده شود.

سازمان ها و وزارتخانه های عریض و طویلی که بودجه های میلیاردی جهت ترویج فرهنگ اسلامی می گیرند و نهایت کارهایشان به چند همایش خالصه می شود، کجا هستند؟چرا برنامه های مناسب جهت جلوگیری از وقوع این گونه موارد غیراخلاقی صورت نمی گیرد؟

 همانگونه گه گفته شد بعضا در برخی از موارد بدحجابی تبدیل به بی حیایی شده است واگر دستگاه های متولی جلوی این روند را نگیرند وضعیت فرهنگی نه تنها بهتر نخواهد شد بلکه  با فعالیت های زیاد دشمن جهت ترویج فساد و فرهنگ غربی در بین جوانان و خانواده های ما  بدتر هم می شود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار