طی مراسمی دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان، از سیدعلی کریمیان به علت فعالیت های فرهنگی برای پناهنده های افغانستانی تقدیر نمود.

تقدیر دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل متحد از سیدعلی کریمیان فعال فرهنگی و اجتماعی گنبدکاووس

به گزارش گلستان24؛در مراسم گرامیداشت روز پناهنده در گرگان از سید علی کریمیان مدیر انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس به پاس تلاش های فرهنگی و اجتماعی در حوزه اتباع خارجی به ویژه افعانستانی ها با اهدا لوح سپاس از سوی دفتر  کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان و اداره کل امور اتباع ومهاجرین خارجی استان گلستان تقدیر به عمل آمد.

سخنرانی عبدالرضا چراغعلی معاونت سیاسی امنیتی استاندار ، مهدی دهرویه مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان گلستان و دکتر روحانی از اساتید افغانستانی و خانم اریس بلوم رئیس دفترکمیساریای عالی سازمان ملل متحددر امور پناهندگان - مشهد از برنامه های اصلی این مراسم بود.

گفتنی است سید علی کریمیان مدیر انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس با ایجاد 4 گروه کتابخوانی  و ایجاد برنامه های متنوع فرهنگی ورزشی برای افغانستانیهای مقیم گنبد کاووس با فعالیت و همکاری مستمر در ایجاد کمپین برای کمک به دانش آموزان سیل زده، تهیه و توزیع بسته های لوازم التحریر ، محصولات فرهنگی و حضور در کمپ ها و برگزاری برنامه فرهنگی و کتابخوانی برای کودکان از سوی دفتر  کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان و اداره کل امور اتباع ومهاجرین خارجی استان گلستان شایسته تقدیر دانسته شده است.

همچنین از  خیرین کمک کننده به پناهندگان افغانی استان گلستان خانم دکتر بهناز بسکی و خانم بنی کمالی در این مراسم با اهدا لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

اجرای برنامه طنز و سرود ،خوانش دل نوشته ومسابقه جزو برنامه های فرهنگی بود که در این مراسم برگزار شد.

photo_2019-06-19_10-43-44

photo_2019-06-19_10-43-39

انتهای پیام/

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار