Urbance نام پویانمایی‌ای است که قرار است به‌صورت سریالی هم در آمریکا و هم در اروپا پخش شود.این پویانمایی به "رابطه جنسی" می‌پردازد

رابطه جنسی موضوع اصلی یک انیمیشین

Urbance نام پویانمایی‌ای است که قرار است به‌صورت سریالی هم در آمریکا و هم در اروپا پخش شود.این پویانمایی به "رابطه جنسی" می‌پردازد و برای افراد بالای 16 سال ساخته می‌شود.داستان سریال در آینده می‌گذرد.

درجهانی که در سریال به تصویر کشیده می‌شود زنان و مردان نمی‌توانند با یکدیگر رابطه‌ای داشته باشند زیرا در این صورت به بیماری‌ای مرگ‌آور مبتلا می‌شوند.دراین جهان که زنان و مردان از یکدیگر جدا هستند، دو جوان بانام‌های "کنزل"و"لسیا"به یکدیگر علاقه‌مند می‌شوند و همین امر اتفاقات غیرقابل‌پیش‌بینی‌ای را به وجود می‌آورد.

"دنیس فرایدمن" از سازندگان این پویانمایی دراین‌باره می‌گوید: "داستان سریال بیش از آن‌که درباره رابطه جنسی باشد، به عشق می‌پردازد و انواع عشق را به تصویر می‌کشد ما کمتر به روابط جنسی پرداخته‌ایم زیرا می‌خواستیم بیشتر شخصیت‌هایمان،زنده بمانند."

او هم‌چنین به این موضوع اشاره‌کرده است که سریال تنها می‌خواهد شرایط ذهنی‌ای را فرام کند که اگر قرار باشد روابط جنسی از زندگی بشر حذف شود چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

او هم‌چنین به استفاده از ملیت‌ها و نژادهای مختلف در سریال اشاره می‌کند و ادامه می‌دهد در جهان آینده،همه انسان‌ها در لابراتوارها ساخته می‌شوند و درنتیجه یک منشأ مشترک دارند.در این سریال از همه نژادها:سیاه‌پوست،سفیدپوست،آسیایی و... استفاده‌شده است.

رابطه جنسی

اما جالب است بدانید این پویانمایی توانسته است به‌واسطه موضوع خود،کمک‌های بسیاری را از مردم و از طریق اینترنت جمع‌آوری کند!علاوه براین سازندگان آن در تلاش‌اند تا از تلویزیون کانادا نیز کمک‌هایی را جذب کنند.علاوه بران تلاش‌های بیشتری برای جذب بودجه درحال انجام است.به نظر می‌رسد این پویانمایی،هزینه بالایی دارد.

این پویانمایی به‌صورت اپیزودی و با مشارکت شرکت فرانسوی فرایدمن و شرکت کانادایی استیم بوت ساخته می‌شود

ارسال نظر

آخرین اخبار