استودیوهای پیکسار و ای.بی.سی پنجشنبه 24 جولای یعنی بیست و چهارم ماه جاری میلادی،اولین پیش نمایش سری جدید داستان اسباب بازی‌ها را عرضه خواهند کرد.

	اسباب بازی‌ها دوباره برمیگردند.

استودیوهای پیکسار و ای.بی.سی پنجشنبه 24 جولای یعنی بیست و چهارم ماه جاری میلادی،اولین پیش نمایش سری جدید داستان اسباب بازی‌ها را عرضه خواهند کرد.

تهیه کننده این انیمیشن گالین ساسمن تهیه کننده Toy Story of Terrorوکارگردانی آن را استیو پورسل برعهده دارد که پیش از انیمیشن موفق شجاع ((brave را ساخته بود.همچنین سرپرستی نویسندگان این انیمیشن نیز برعهده درک تامسون خواهد بود.این سری جدید با نام Toy Story That Time Forgot عرضه خواهد شد.

پیشینه انیمیشن:

انیمیشن داستان اسباب بازی‌ها " toy story" اولین بار در سال 1995 توسط استودیوی پیکسار ساخته و توسط کمپانی دیزنی توزیع شد. موفقیت این انیمیشن سازندگان را بر آن داشت که نسخه‌های بعدی آن را نیز عرضه کنند. آخرین نسخه آن با نام toy story 3 در سال 2010 ارائه شده بود که مانند نسخه‌های پیشین خود بااستقبال خوبی روبرو شد.

خلاصه داستان:

داستان درمورد اتفاقاتی است که برای اسباب بازی‌های پسری به نام " اندی" می‌افتد. در قسمت اول آن شاهد رفتار نامناسب اندی که یک کودک است با اسباب بازی‌هایش و اتفاقات پیرامونان هستیم. اما درنسخه سوم این انیمیشن، اندی دیگر بزرگ شده است و می‌خواهد به دانشگاه برود و تصمیم می‌گیرد اسباب بازهایش را به یک مرکز نگهداری از کودکان هدیه دهد. امااتفاقاتی رخ می‌دهد و در این میان "وودی" نقش اصلی این انیمیشن، که ظاهری شبیه به یک کابوی آمریکایی دارد برای نجات دوستانش دست به کار می‌شود.

جوایز: برنده اسکار Special Achievement Award

برنده اسکار: بهترین انیمیشن، بهترین موسیقی متن (نسخه سوم)

نامزد اسکاربرای بهترین موسیقی، بهترین ترانه، بهترین فیلمنامه­ی غیر اقتباسی

نامزد اسکار:بهترین فیلمنامه اقتباسی، بهترین فیلم، بهترین میکس صدا (برای نسخه سوم)

امتیازات: داستان اسباب بازی‌های 3 توانست امتیاز 8.4 را از 10 نمره در سایت معتبر imdb کسب کند، که امتیاز بسیار خوبی به شمار می‌رود.

	اسباب بازی‌ها

درون مایه انیمیشن:

  • آنچه در مورد این انیمیشن بیش از همه نظر منتقدان به خود جلب کرده است استفاده از مکرر از واژه "اتحاد" است کهجز سمبل‌های خاص یهودیان به شمار می‌رود. از آنجایی که یهودیان تعداد کمی از مردم جهان را تشکیل می‌دهند و به نوعی اقلیت به حساب می آیند، تلاشمی‌کنند تا با حفظ اتحاد بایکدیگر، این گروه کوچک را حفظ کرده و تأثیر گذار باشند. گروه کوچک اسباب بازی‌ها نیز چنین ماهیتی راالقا می‌کند.
  • یک آمریکایی، ناجی جهان:

تقریباً این موضوع دیگر موضوع ثابت تمام فیلم‌ها و انیمیشن‌های آمریکایی به شمار می‌رود. دراین انیمیشن هم "وودی"

قهرمان اصلی داستان،یک کابوی آمریکایی است که در مواقع خطر به خوبی به نجات دوستانش می‌رود و آنها را آزاد می‌کند.

ارسال نظر

آخرین اخبار