کتاب الکترونیک و مکتوب «خاتم سلیمانی»، شامل گزیده‌ای از اشعار شاعران کشور در فراق سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی توسط سازمان بسیج هنرمندان کشور منتشر می‌شود.

کتاب «خاتم سلیمانی» چاپ می‌شود

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج هنرمندان کشور، گزیده‌ای از مجموعه اشعار شاعران انقلابی کشور در فراق سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی با عنوان «خاتم سلیمانی» توسط سازمان بسیج هنرمندان کشور منتشر می‌شود.

این مجموعه شعر که به صورت خودجوش توسط شاعران انقلابی سراسر کشور سروده شده است، به صورت یک کتاب الکترونیک تا روز تشییع پیکر مطهر شهید گرانقدر رونمایی خواهد شد. این اثر نشان‌دهنده‌ پیوند عمیق روحی مردم این سرزمین با سردار عشق و ایثار است؛ سرداری که پرچمدار مقاومت و پایداری بود.

از همان نخستین لحظه‌های انتشار خبر شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، قلب شاعران متعهد و دغدغه‌مند در گوشه‌ و کنار ایران به‌جوش آمد و هرکدام برای ادای دینی که در خود نسبت به شهید احساس می‌کردند، با قلم‌هایشان سرریز شدند تا نشان‌‌ دهند هرجا که باشند و در هرسن و هر شغلی با عشق به وطن و اسلام و ایثار نفس می‌کشند و آتش به اختیار خواهند بود. حجم بالای اشعار سروده شده در این چند ساعت آن‌قدر زیاد بود که در کتابی نمی‌گنجید و ناچار گزیده‌ای از اشعار سروده شده انتخاب شد.

این کتاب الکترونیک به همت انجمن شعر سازمان بسیج هنرمندان و به کوشش شاعران بسیجی معصومه و مرضیه مرادی تهیه شده و توسط انتشارات پرتو رخشید در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت. نسخه مکتوب این مجموعه شعر  به زودی روانه بازار نشر خواهد شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار