با حضور رییس فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی ج.ا.ا؛

مجمع انتخاباتی هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان گلستان با حضور رضا حیدری رئیس فدراسیون، دکتر طیبی مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان در گرگان برگزار گردید.

اسکندری رییس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی گلستان شد + تصاویر

به گزارش گلستان 24، در این مراسم حمید رضا اسکندری با کسب 17 رای به عنوان رئیس جدید هیات کونگ فو و هنرهای رزمی گلستان برای 4 سال آتی انتخاب شد

بهنام طیبی مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان نیز ضمن تبریک به اسکندری خواستار برنامه ریزی سریع ،دقیق و تکمیل کادر هیات استان و  هیات رئیسه و تعیین روسای هیات شهرستان های مختلف در کمترین زمان ممکن شد.
 
طیبی از اسکندری به عنوان نیروی فعال واخلاق مدار در حوزه ورزش رزمی نام برد و افزود: امروزه شرایط خاص ورزش استان می طلبد که  افراد ورزشی در حوزه ورزش به میدان آیند و حضور افراد غیر ورزشی در هیاتهای ورزشی بشرطی که ورزش را ابزار نکنند بلامانع می باشد .
 
وی افزود: در جهت گسترش و رونق این رشته،رئیس جدید  هیات کونگ فو و هنرهای رزمی  استان باید تلاشی بیش از پیش داشته باشد و فعالیت های خود را در قالب ارائه طرح های نوین افزایش دهد.
 
رضا حیدری رئیس فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی ج.ا.ا در این مجمع ضمن تبریک و ابراز خرسندی از حضورش در گلستان گفت : از سیاستهای کلی فدراسیون اخلاق محوری به همراه علم ورزش عنوان کرد و افزود با توجه به فرهنگ و تمدن غنی که در کشورمان وجود دارد ما هیچ ورزشی را به نام کشورمان در سازمانهای جهانی ثبت نکردیم.
 
وی با اشاره به این موضوع گفت : هدف مهم فدراسیون  کونگ فو و هنرهای رزمی ثبت سبک رزمی ملی ایران در سازمانهای جهانی است و با توجه به بستر فراهم شده تعامل سه ضلع کمیته ملی المپیک – وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون میطلبد تا سفیران ما در هیاتهای ورزشی استانها در اجراء شدن این هدف مار را یاری کنند.
 
 
 
 
انتهای پیام/گلستان ما

ارسال نظر

آخرین اخبار