به سختی توانستم سوچ را به ایران بیاورم؛

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: «در زمینه تعیین فهرست تیم در فصل آینده من و باشگاه با هم نظر می دهیم.»

اظهارنظر نهایی برانکو درباره جذب امیری و محمدی و نقل و انتقالات

برانکو ایوانکوویچ بامداد امروز همراه با دستیار جدید خود استره تن سوچ وارد ایران شد و همانطور که در تصویر فوق مشاهده می فرمایید دو مربی دیگر کروات یعنی ایگور پانادیچ و مارکو استیلنوویچ همراه برانکو به ایران بازگشتند.

اکی لوکوموتیو

سوچ که سرمربیگری تیم ان اکی لوکوموتیو کرواسی را بر عهده داشت در فصل جدید در کادر فنی پرسپولیس مشغول به کار خواهد بود.

 

به گزارش گلستان24، برانکو پس از بازگشت خود به ایران اظهار داشت: «در این مدت من همراه با مدیریت باشگاه، همه چیز را تحت نظر داشتیم و در تماس بودیم. طی امروز و فردا هم جلسه با دکتر طاهری خواهم داشت تا وضعیت نهایی فهرست نقل و انتقالات تیم روشن شود.»

 

سرمربی پرسپولیس درباره جدایی برخی نفرات باسابقه تیم و اینکه گفته می شود او خواهان عدم همکاری آنها شده گفت: «در زمینه تعیین فهرست تیم در فصل آینده من و باشگاه با هم نظر می دهیم و تصمیم گیری می کنیم. ضمن اینکه برخی بازیکنان به صورت شخصا خواهان جدایی هستند.»

 

برانکو درباره حضور سوچ به عنوان مربی در کادر فنی پرسپولیس عنوان کرد: «سوچ مربی بزرگی است که تجربه زیادی دارد. او فصل قبل در لیگ برتر کرواسی حضور داشت و رده چهارم را کسب کرد.»

 

وی افزود: «به سختی توانستم سوچ را به ایران بیاورم. ما با هم خیلی صحبت کردیم تا او متقاعد شود این همکاری را آغاز کنیم. بدون تردید سوچ کمک بزرگی به من و پرسپولیس خواهد داد.»

 

برانکو درباره روند نقل و انتقالاتی سرخپوشان در روزهای گذشته نیز گفت: «ما باید تیم قدرتمندی را برای حضور در سه جام مهیا کنیم. هدف ما موفقیت در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا در فصل آتی است. پرسپولیس می خواهد در هر سه جام مدعی باشد و بنابراین در نقل و انتقالات با دقت زیاد عمل می کنیم.»

 

وی درباره اینکه گفته می شود پرسپولیس از میان وحید امیری و مهرداد محمدی یک بازیکن را جذب می کند خاطرنشان کرد: «اینطور نیست. به هواداران پرسپولیس می گویم که ما هر دو بازیکن را می خواهیم.»

منبع : کاپ

ارسال نظر

آخرین اخبار