عادل مجللی :

قایقران گلستانی و ملی پوش کشورمان گفت: با کسب سهمیه المپیک، بزرگ‌ترین آرزویم برآورده شد و اکنون به کسب مدال در ریو فکر می کنم.

بزرگ‌ترین آرزویم برآورده شد/ امیدوارم مدال المپیک را کسب کنم

به گزارش گلستان24، عادل مجللی ، اظهار کرد: با شنیدن خبر المپیکی شدنم خیلی خوشحال شدم  و این بهترین خبری بود که تاکنون در عمرم شنیده بودم.

وی افزود: خیلی دوست داشتم در المپیک ریو شرکت کنم و برای رسیدن به این هدف طی دو سال گذشته تمرینات سختی انجام دادم و زحمات زیادی کشیدم.

قایقران المپیکی کشورمان تصریح کرد: وقتی در رقابت‌های جهانی ایتالیا موفق به کسب سهمیه نشدم، خیلی ناراحت و افسرده شده بودم، اما خدا را شکر که مزد زحماتم را گرفتم.

مجللی ادامه داد: المپیکی شدن افتخار بزرگی است که نصیب هر کسی نمی‌شود و خوشحالم که نخستین سهمیه کانو کانادایی تاریخ قایقرانی ایران را کسب کردم.

وی با اشاره به هدفش در المپیک ریو، یادآور شد: برای گرفتن بهترین نتیجه به المپیک می‌روم، هیچ چیزی دور از دسترس نیست و تمام تلاشم را برای کسب مدال انجام خواهم داد.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر به همراه تیم ملی در مسابقات آب‌های آرام زیر ۲۳ سال جهان در بلاروس حضور دارم و با شنیدن این خبر تمامی هم تیمی‌هایم خوشحال شدند.

 با مثبت اعلام شدن دوپینگ نماینده قزاقستان در رقابت‌های جهانی ایتالیا و حذف این ورزشکار، عادل مجللی نماینده گلستانی قایقرانی کشورمان مسافر المپیک ریو شد.

پس از فرهاد قائمی در والیبال و پژمان قلعه نویی در پرتاب چکش، عادل مجللی در کانو کانادایی ۲۰۰ متر، سومین ورزشکار گلستانی حاضر در رقابت‌های المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو برزیل خواهد بود.

مهر

ارسال نظر

آخرین اخبار