باخت تیم بسکتبال شهرداری گرگان در مقاب تیم شهرداری تبریز در هفته سوم از دور برگشت یگ برتر بسکتبال حواشی زیادی به همراه داشت.

تمام حواشی باخت بسکتبال شهرداری گرگان

به گزارش گلستان24،پس از ایجاد حواشی بعد از باخت تیم شهرداری گرگان مقابل شهرداری تبریز یکی از کانال های تلگرامی مصاحبه ای از عبدالرضا چراغعلی منتشر و در آن مطالب انتقادی زیادی را منعکس کرد.

چراغعلی رئیس هیئت بسکتبال شهرستان گرگان پس از آخرین بازی تیم سوپر لیگی بسکتبال شهرداری گرگان گفت : اکنون زمان ایجاد تنش و شوک نیست و افراد غیر مسئول و غیر متخصص از ایجاد تنش در بین بازیکنان و کادر مربیگری خودداری کنند.

چراغعلی گفت: اگر آرامش را برقرار کنیم و به افراد غیر مسئول اجازه ایجاد تنش بیشتر ندیم ، یقینا مربی با سابقه تیم در خصوص خروج از این بحران تدبیر خواهند کرد .

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استان در ادامه گفت : در حال حاضر تیم بسکتبال شهرداری گرگان بیش از هر زمان نیازمند آرامش و همدلی میباشد و همه باید به بهبود شرایط کمک کنیم .
چراغعلی همچنین از جنب و جوش خوب نونهالان ، نوجوانان و جوانان و مربیان و داوران بسکتبال گرگان خبر داد و اعلام نمود مسابقات رده های مختلف سنی و باشگاهی گرگان از هفته جاری درخانه بسکتبال آغاز خواهد شد.
وی همچنین افزود : تیم دسته یکی قطران کاوه با کوشش بخش خصوصی و بازیکنان و کادر مربیگری بومی در پایان نیم فصل در جایگاه خوبی قرار دارد .
چراغعلی از جایگاه بسیار خوب تیم سوپر لیگی بانوان که با همت مربیان و بازیکنان بومی و حمایت دانشگاه گلستان در لیگ حضور دارند خبر داد و در آخر گفت همه خانواده بسکتبال و حامیان تاریخ و فرهنگ این سرزمین باید تلاش کنند تا در آخر فصل هم تیم شهرداری گرگان و هم تیم قطران کاوه و تیم بانوان و سایر تیم های شهرستانی و استانی در جایگاه خوب و قابل قبولی قرار داشته باشند

البته گویا جرجانی، تنها عضو شورای شهر بود که واکنشی عصبانی به این باخت نشان داد و بعد از بازی به رختکن تیم رفت، در این خصوص جرجانی در مصاحبه ای با خبرگزاری فارس گفته بود: تیم شهرداری گرگان هر ساله با بودجه متوسط بسته می‌شد.

وی ادامه داد: البته این در دو یا سه سال گذشته اتفاق افتاده و حتی با بودجه دو ملیاردی هم در گذشته این تیم را راهی مسابقات کردیم اما خارج از موضوع بودجه انتقاد من به کیفیت فعالیت بازیکنان است.
عضو شورای اسلامی شهر گرگان خاطرنشان کرد: کیفیت بازیکنان امسال به هیج عنوان خوب نیست و اینکه علت آن چیست را من نمی‌دانم.
جرجانی بیان کرد: سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان فردی توانمند و مدیری خوب است و قدرتمندانه کار می‌کند اما من احساس می‌کنم سرمربی تیم یک‌تنه به سمت جلو حرکت می‌کند و بازیکنان تمرکز بیشتری بر حواشی دارند.
وی اضافه کرد: بازیکنان تیم متاسفانه تمرکزی بر غیر مسائل بسکتبال دارند و سوال من این است که چند بازی را اینگونه باید شکست بخوریم و از چهار باخت گذشته حداقل دو باخت با اختلاف انگشتان دست بوده است.
مشکل تیم گرگان بودجه نیست/ بازیکنان صرف فعل خواستن را بلد نیستند
عضو شورای اسلامی شهر گرگان تصریح کرد: تیمی که 10 باخت را در کارنامه دارد انتقادها هم به سمت تیم افزایش میابد اما من آدمی نیستم که بی‌مورد بخواهم انتقاد کنم و امشب هم در رختکن به بازیکنان گفتم که شما باید با تلاش بیشتر، غیرت بیشتر و با توانمندی بیشتر بتوانید هواداران را راضی کنید.
جرجانی اضافه کرد: چهار هزار تماشاگری که در کشور بی‌نظیرند تیم را حمایت می‌کنند و مسئولان بازی‌های این تیم را دنبال می‌کنند و همه و حتی خبرنگاران تلاش می‌کنند که به این تیم کمک شود اما نمی‌دانم به واقع برای این شکست‌های پیاپی چه باید گفت.
وی گفت: من احساس می‌کنم مشکل از بودجه نیست و مشکل از این است که بازیکنان بلد نیستند فعل خواستن را صرف کنند و این موضوع را ما باید آموزش دهیم و آقای ایزدپناه به عنوان سرمربی تیم این موضوع را به بازیکن آموزش دهد.
عضو شورای اسلامی شهر گرگان تصریح کرد: این تیم با این کادر فنی به کارش ادامه خواهد داد و الان زمان تعویض کادر فنی نیست اما من فکر می‌کنم آقای ایزدپناه باید در سیتم بازیکنان تجدید نظر کند و به نظر من باید دو نفر از این بازیکنان فسخ قرارداد شوند و باید این اتفاق بیافتد.
تیم جوان با بازیکنان بومی از تیم فعلی موثرتر و بهتر خواهد بود
جرجانی در خصوص درگیری‌اش در رختکن تیم اظهار کرد: من در رختکن رفتم و به آقای ایزدپناه خسته‌نباشید گفتم و از بازیکنان خواستم با غیرت و توانمندی بیشتر دل هواداران را شاد کنند.
وی اضافه کرد: دو بازیکن در سطح این تیم نیستند و باید قراردادشان فسخ شود و اگر قرار باشد آرامش به تیم برگردد، این تیم یک بازیکن پرحاشیه دارد که هفته‌های گذشته با یکی از هواداران هم درگیر شده بود و امشب هم اسباب درگیری شد باید از تیم جدا شود.
عضو شورای اسلامی شهر گرگان تاکید کرد: اعتقاد من این است اگر از همان بازیکنان کم‌تجربه و جوان بومی که امروز در لیگ دسته یک بازی می‌کنند استفاده کنیم خیلی بهتر از بازیکنانی است که زمانی که می‌بازند بدون ناراحتی می‌خندند و به سمت رختکن می‌روند.
جرجانی تاکید کرد: من می‌گویم تیم آماتور گرگان در این زمین باید و با عشق و علاقه بازی می‌کند و اگر هم ببازیم بهتر از این است که میلیارد پول را به بازیکنی بدهیم که پس از باخت هیچ ناراحتی ندارد.
وی در پایان ابراز کرد: بازیکنی که برد و باخت برایش مهم نیست و حتی بعد از باخت نمی‌ایستد و یک عذرخواهی از هواداران را انجام نمی‌دهد به نظر من باید از تیم جدا شود.

طبق اخبار منتشره جرجانی که به داخل رختکن رفته بود، پس از دقایقی به دلیل درگیری وی با یکی از بازیکنان و وساطت پلیس و ریش‌سفیدان از رختکن خارج شد!!

البته این اظهارات جرجانی از سوی یکی از بازیکنان تیم که گویا مورد نوازش این عضو شورای شهر قرار گرفته بود بی جواب نماند، مهدى شیرجنگ بازیکن شهردارى گرگان در جواب عضو شوراى شهر گرگان به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت:عصر دیروز پس از شکست مقابل تیم شهردارى تبریز به رختکن رفتیم و آقاى جرجانى در آنجا انتقاد کرد و گفت که غیرت نداریم.

شیرجنگ افزود: من هم ناراحت شدم و خطاب به او گفتم کدوم بازیکن در تیم بى غیرت است؟همه ما از جان مایه مى گذاریم و بعد شما مى گویى بى غیرت؟کرم احمدیان 40 ساله است و در تیم با تعصب بازى مى کند بعد شما مى گویى که بى غیرت بازى مى کنیم؟
وى ادامه داد:من هیچگاه به هواداران بى احترامى نکردم که مى گوید بى حرمتى از جانب من به تماشاچى ها صورت گرفته است.اما خوب یک سرى از هواداران غیر واقعى که تعدادشان محدود است فحاشى مى کنند.چطور یک بازیکن مى تواند چنین چیزى را تحمل کند؟
شیرجنگ افزود:من براى جرجانى احترام زیادى قائل هستم اما او چه کاره تیم است که نظر مى دهد و خواستار برکنارى من از تیم شده؟من روز اول با او قرارداد نبستم که حالا مى گوید از تیم برو.اگر سرمربى از من بخواد از تیم مى روم اما قبلش تمام حق و حقوق من را باید پرداخت کنند.
بازیکن تیم شهردارى گرگان عنوان کرد:متاسفانه تیم شهردارى گرگان اکنون در بحران به سر مى برد.دستمزد بازیکنان بسیار پایین است و ما با شرایط سخت و بودجه کم در تیم حاضر هستیم اما با تعصب و با غیرت به میدان مى رویم.در مقابل تیم پتروشیمى بندرامام که تیم چند میلیاردى است با اختلاف کم بازى را واگذار کردیم ولى بعد مى گویند بى غیرتیم.

منبع:پاسرو

ارسال نظر

آخرین اخبار