گلستان24 گزارش می دهد؛

در این سری از مسابقات، تیم فوتسال پرسپولیس علی آباد کتول به عنوان قهرمانی رقابت های فوتسال گرامیداشت دهه فجر دست یافت.

پایان رقابت های فوتسال در علی آباد کتول / پرسپولیس علی آباد قهرمان شد

به گزارش خبر نگار گلستان 24، رقابت های چهار جانبه فوتسال گرامیداشت ایام الله دهه فجر در سالن ورزشی شهدای جنگلده شهرستان علی آباد کتول برگزار و تیم پرسپولیس فوتسال علی آباد کتول  به  عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها دست یافت. در این دوره از بازی ها که با همکاری باشگاه فوتسال پیام برگزار شد تیم های ستارگان واستقلال مزرعه کتول عناوین دوم و سوم را از آن خود نمودند.

مصطفی زنگانه سرپرست این دوره از رقابت ها در گفتگو با خبرنگار گلستان 24 بیان کرد: این سری از مسابقات به صورت دوره ای برگزار گردید و در آینده سعی داریم با دعوت از تیم های مختلف سطح کیفی رقابت ها را بالا ببریم.

 

فوتسال علی اباد پرسپولیس3

 

امید کرد کتولی، از پیشکسوتان و داوران مطرح شهرستان و سر مربی تیم استقلال مزرعه نیز در خصوص اهداف برگزاری این مسابقات گفت: ورزش فوتسال یکی از ورزش هایی است که در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است و بعد از درخشش تیم فوتسال ایران در دنیا روز به روز بر تعداد علاقه مندان به این رشته افزوده شد.

 

فوتسال علی اباد پرسپولیس4

 

وی در ادامه گفت: بدون شک برنامه ریزی در جهت شناسایی استعداد های فوتسال در شهرستان و برگزاری مسابقات و لیگ منظم می تواند در شکوفا شدن این استعداد ها موثر باشد.

  وی هدف از برگزاری این مسابقات نیز را غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، شناسایی استعداد های ورزشی در کنار آشنایی با ارزش ها و مفاهیم معنوی و اهداف بزرگ انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: امیدواریم مسئولین با حمایت از جوانان ورزشکار و جویای نام، زمینه توسعه ورزش شهرستان به ویژه فوتسال را فراهم سازند .

 

فوتسال علی اباد پرسپولیس2

 

در پایان این دوره از بازیها مهدی غیجی از باشگاه استقلال مزرعه به عنوان بهترین بازیکن و یوسف اورسجی از باشگاه ستارگان به عنوان بازیکن اخلاق معرفی شدند.

 

تهیه گزارش: وحید حاج سعیدی

ارسال نظر

آخرین اخبار