سرمربی پرسپولیس پیش از دیدار با الهلال عربستان در مصاحبه شبکه عمان اسپورت گفت: الهلال تیمی است که بیش از ۵۰ قهرمانی در تاریخش دارد و واضح است که در ابتدای این رقابت‌ها شاهد دربی بزرگی خواهیم بود.

برانکو در مصاحبه با تلویزیون عمان چه گفت؟ +عکس
به گزارش گلستان24، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس روز گذشته به استودیو شبکه عمان اسپورت رفت و گفتگویی تفصیلی را با مجری این شبکه داشتند که به شرح زیر است:

* با توجه به حضورتان در مسقط برای این بازی مقابل الهلال عربستان حال و هوای مسقط را چگونه می‌بینید؟

قبل از هرچیزی باید عرض کنم که خیلی از اقامت‌مان در مسقط راضی هستم. احساس خوبی در اینجا داریم و ما به صورت اتفاقی مسقط را برای میزبانی انتخاب نکردیم. هتل اقامت و استادیوم عالی هستند. ما با اسقبال خوبی در مسقط مواجه شدیم و از دستندرکاران به خاطر امکانات ارائه شده تشکر می‌کنم.

* همچنان که می‎‌دانید الهلال تیم قدرتمندی است و یکی از بهترین تیم‌ها است آمادگی شما برای این بازی چقدر است؟ 

گروه ما  که در آن الریان و الوحده هم هستند،گروهی است که اصطلاحا به آن گروه مرگ می گویند. چون در این گروه بهترین تیم‌های عربستان، قطر است و یکی از بهترین تیم‌های امارات است و همین طور بهترین تیم ایران است. این اولین بازی ما در لیگ آسیا است. الهلال تیمی است که بیش از 50 قهرمانی در تاریخش دارد و واضح است که در ابتدای این رقابت‌ها شاهد دربی بزرگی خواهیم بود. برای ما اولین بازی در آسیا بسیار مهم است. همین اولین بازی می‌تواند مسیر ما رادر این رقابت‌ها مشخص کند.
 
برانکو در مصاحبه با تلویزیون عمان چه گفت؟ +عکس
 
* الهلال در تقابل‌های گذشته خود با پرسپولیس 3 بازی برنده میدان بوده است و 3 بازی هم پرسپولیس برنده شده و 2 بازی تساوی شده است در مجموع این دو تیم در نتایج مساوی هستند و البته الهلال آخرین بازی را 3 بر صفر برنده شده نظرتان چیست؟

بله. اولین بازی را ما در تهران یک بر صفر بردیم. در بازی برگشت در ریاض 3 بر صفر شکست خوردیم و در آن زمان من مربی بودم. این بازی ها در سال 2015 بود من تنها یک ماه بود که مربی پرسپولیس شده بودم. اما این را باید بدانید که همیشه رقابتی سنتی میان تیم‌های ایرانی و عربستان وجود دارد.

* آیا بازیکن مصدوم و محرومی برای این بازی دارید؟

خوشبختانه همه بازیکنان آماده هستند و هیچ بازیکن محروم و مصدومی نداریم. تنها محرومیت طارمی بود که از سوی AFC اعلام شد که او مانعی برای شرکت در این بازی ندارد.

* الهلال در مسقط هواداران زیادی دارد و عربستانی‌های زیادی مقیم عمان هستند البته در مقابل ایرانیان مقیم زیادی نیز اینجا هستند. این حضور هواداران زیاد هر دو تیم در مسقط چه تاثیری در این بازی خواهد داشت؟

ما هواداران بسیار پرشور و خوبی در ایران داریم. در آخرین بازی‌مان که در هفته گذشته در ایران انجام شد بیش از 80 هزار تماشاگر به ورزشگاه آمدند. هواداران برای ما به منزله یار دوازدهم است. همچنان می‌دانیم که الهلال نیز بیشترین هوادار را در عربستان دارد. امیدواریم یک فضای عالی برای بازی ایجاد شود. فضایی که لیگ قهرمانان مستحق آن باشد. این فوتبال برای هواداران انجام می‌شود و هواداران مهمترین چیز در فوتبال است.
 
منبع: فارس
 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار