روستوف برای ماندن در لیگ اروپا باید در اولدترافورد تیم آماده مورینیو را شکست بدهد و جالوروسی هم باید شکست سنگین در بازی رفت را برابر لیون جبران کند.

سردار ایرانی می درخشد

به گزارش گلستان24، دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ اروپا پنج شنبه شب با انجام هشت دیدار به پایان خواهد رسید.

منچستریونایتد - روستوف؛ سردار می درخشد؟

در حساس‌ترین بازی منچستریونایتد در ورزشگاه خانگی خود از روستوف پذیرایی می‌کند و این دیدار برای ما ایرانی ها به خاطر حضور سردار آزمون از جذابیت و حساسیت بالایی  برخوردار است. بعید به نظر می رسد که شیاطین سرخ برای صعود به دور بعد مشکلی داشته باشند هرچند در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست و به قول سردار آزمون روستوف برای پیروزی و صعود به دور بعد به اولدترافورد می‌رود.

این‌ دیدار حالی برگزار می‌شود  که جدال رفت دو تیم با تساوی یک بر یک به پایان رسید. منچستریونایتد در خانه روستوف نتیجه‌ بسیار خوبی به دست آورد؛ آن‌هم در ورزشگاهی که چمن آن مساعد نبود. شاگردان ژوزه مورینیو در چمن آماده و مناسب اولدترافورد و برابر هواداران، به دنبال یک پیروزی بزرگ هستند؛ آن هم در شرایطی که چند روز پیش برابر چلسی در جام حذفی تن به شکست دادند.

روستوف در دیدار برگشت تیموفی کالاشوف را به خاطر آسیب دیدگی در اختیار ندارد و این خبر بسیار بدی برای هواداران روستوف است چراکه این بازیکن باتجربه می‌توانست  مثل دیدار رفت کمک زیادی به تیمش کند. به احتمال خیلی زیاد سرمربی روستوف در این دیدار که حتما به گل زدن نیاز دارد، سردار آزمون را برخلاف دیدار رفت در ترکیب اصلی تیمش به میدان فرستد.

ژوزه مورینیو با توجه به این که پیش از این تاکید کرده بود که قهرمانی در لیگ اروپا برای او مهم نیست اما  به نظر می‌رسد این‌گونه نیست و واکنش های او در دیدار رفت نشان داد که صعود به دور بعد برای او بسیار مهم است و به دنبال قهرمانی در این رقابت است.

رم - لیون؛ اسپالتی می‌رود؟

یکی از عجیب‌ترین نتایج دور رفت را لیون در فرانسه رقم زد. این تیم با توجه به این که با نتیجه‌ دو بر یک از رم عقب افتاد اما در نهایت توانست با نتیجه‌ چهار بر دو بازی را به سود خود به پایان برساند تا رم یکی از سنگین‌ترین شکست‌های خود را تجربه کند.

سردار آزمون

لوچانو اسپالتی در نشست خبری بعد از بازی به شدت از شاگردانش انتقاد کرد و عملکرد آنها را زیر سوال برد. باید منتظر یک بازی هجومی از جالوروسی باشیم به ویژه بعد از اظهار  نظر چند روز پیش سرمربی این تیم که تاکید کرده اگر دو سه شکست دیگر را متحمل شود، از هدایت تیمش کنار خواهد رفت. به نظر می‌رسد او با این اظهار نظرش می‌خواهد تلنگری به شاگردان خود قبل از دیدار حساس برابر لیون بزند. البته لیون هم تیم بسیار خطرناکی در لیگ اروپا نشان داده است تا جایکه توانست در مرحله قبل الکمار را با نتیجه ۱۲ بر دو شکست دهد.

دیگر بازی‌های یک هشتم نهایی

آپوئل - اندرلخت (نتیجه‌ دیدار رفت یک بر صفر به سود اندرلخت)

کپنهاگن - آژاکس ( دو بر یک به سود کپنهاگن)

خنت – خنک ( ۵ بر دو به سود خنک)

شالکه - مونشن گلادباخ (تساوی یک بر یک)

سلتاویگو - کراسنودار (۲ بر یک به سود سلتاویگو)

منبع: مشرق

 

ارسال نظر

آخرین اخبار