سرمربی تیم ملی هاکی مردان بزرگسال از 3 ورزشکار گلستانی برای حضور در اردوی آماده سازی این تیم دعوت کرد.

دعوت 3 گلستانی به اردوی تیم ملی هاکی مردان بزرگسال

به گزارش گلستان24، به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان استان گلستان محمدعلی طبرسا سرمربی تیم ملی هاکی مردان بزرگسال اظهار کرد: اردوی آماده سازی تیم ملی هاکی مردان بزرگسال از پنجم فروردین ماه آغاز و ملی پوشان به مدت یک هفته زیر نظر مربیان تمرینات خود را برگزار خواهند کرد .

وی بیان کرد : اسفندیار صفایی سرمربی گلستانی تیم ملی برای برگزار این اردو، علاوه بر ملی پوشان سایر استان ها از سیدمحمد قریشی رودبارکی، نوید طاهری راد و آرمین بابایان از گلستان نیز دعوت کرده است.

تیم ملی هاکی ایران خود را برای حضور در هفتمین دوره مسابقات جام ملت های آسیا و انتخابی جام جهانی 2018 که از 4 تا 8 اردیبهشت ماه با حضور 10 تیم در قطر برگزار می شود، آماده می کند.

طبرسا به برنامه های این هیات برای توسعه هاکی در شهرهای گلستان نیز اشاره کرد و گفت: هم اینک هاکی به صورت جدی و حرفه ای در شهرهای گرگان، گنبدکاووس و بندرترکمن پیگیری می شود و تلاش برای توسعه آن در دیگر شهرها نیز ادامه دارد.

وی بیان کرد: توسعه هاکی استان با حضور در لیگ برتر، میزبانی از اردوی تیم های ملی زنان و مردان و برگزاری دوره های آموزش مربیان و داوران از برنامه های بلندمدت این هیات است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

آخرین اخبار