تیم گلستان (الف) عنوان قهرمانی رقابت های کشتی آلیش بزرگسالان کشور را کسب کرد.

تیم گلستان (الف) قهرمان کشتی آلیش بزرگسالان کشور شد

به گزارش گلستان 24، رقابتهای کشتی آلیش بزرگسالان مردان کشور و انتخاباتی تیم ملی از صبح امروز شنبه در سالن تختی اداره ورزش و جوانان شهرستان کردکوی آغاز شد.

تعداد 87 آلیش کار از 18 استان کشور در این دوره از رقابتها حضور دارند.

استانهای آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، تهران و توابع آن، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، سیستان و بلوچستان، سمنان، فارس، قم، کرمانشاه، گلستان الف و گلستان ب، گیلان، لرستان، مازندران و همدان کشتی گیرانی را به این دوره از رقابتها اعزام کردند.

در بین کشتی گیران حاضر در این دوره از رقابتها کشتی گیرانی حضور داشتند که عناوین قهرمانی در مسابقات آسیایی و جهانی را در کارنامه خود دارند.

در وزن ۶۰ کیلوگرم: اسماعیل میرزایی از گلستان (الف) عنوان نخست را کسب کرد و رضا تقی زاده چاری از مازندران دوم شد، همچنین روح الله نعمتیان از قم و حمید بهرامی از تهران به طور مشترک سوم شدند.

در وزن ۷۰ کیلوگرم: مصطفی پرویزی از خراسان شمالی مقام قهرمانی را کسب کرد و محمد نبی زاده از سمنان روی سکوی نایب قهرمانی ایستاد، همچنین محمدتقی پهلوان زاده از گلستان (الف) و محمد غلامی از سیستان و بلوچستان عنوان سوم مشترک را کسب کردند.

در وزن ۸۰ کیلوگرم: یاسر محمدی رستم از مازندران در جایگاه نخست ایستاد و سعید خلیلی از گلستان (الف) دوم شد، همچنین هادی سلیمی از سمنان و سیدمحمدکاظم سیدالنگی از گلستان (ب) به طور مشترک سوم شدند.

در وزن ۹۰ کیلوگرم: داود عوض زاده از گلستان (الف) بر سکوی قهرمانی ایستاد و یعقوب جلایر از خراسان شمالی نایب قهرمان شد، همچنینبهزاد ایمن تراج از گلستان (ب) و مجتبی حسینی مقدم از مازندران به طور مشترک سوم شدند.

در وزن ۱۰۰ کیلوگرم: عبدالله ایری از گلستان (الف) موفق به کسب عنوان قهرمانی شد و سعید مرادی ظلم آبادی از کرمانشاه مقام نایب قهرمانی را به دست آورد، همچنین محمد ریاحی از چهارمحال و بختیاری و جلیل پیرمردی از تهران به طور مشترک مقام سوم را کسب کردند.

در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم: هم عبدالواحد محمدی از تهران قهرمان شد و احمد طغانی از خراسان رضوی مقام دوم را به دست آورد، همچنین علی عبدالی از خوزستان و محمدرضا صدقی از توابع تهران در جایگاه سوم مشترک ایستادند.

در مجموع امتیازات تیمی هم گلستان (الف) با ۵۱ امتیاز، تهران با ۳۳ امتیاز، مازندران با ۳۲ امتیاز و گلستان (ب) با ۳۱ امتیاز، به ترتیب عنوان های اول تا چهارم را کسب کردند.

انتهای پیام/

منبع: رادکانا

ارسال نظر

آخرین اخبار