موسس انجمن خیرین ورزشی‌ساز کشور:

استاندار گلستان و موسس انجمن خیرین ورزشی ساز کشور گفت: خیرین ورزشی ساز تاکنون 300 پروژه در سطح کشور ساخته اند و نقش موثری در رشد فضاهای ورزشی داشته اند.

خیرین ورزشی ساز 300 پروژه در سطح کشور ساخته اند

به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، سید مناف هاشمی در گفتگوی تلفنی با خبر ورزشی شبکه 3 سیمای رسانه ملی، اظهار داشت: ستاد خیرین ورزشی به دلیل مشکلاتی که دستگاه های اجرایی در حوزه ورزش داشت در سال 93 تاسیس شد و علاقه مندان کمک های ریالی خود را در حوزه ورزش چه در ساخت و ساز اماکن ورزشی و چه کمک در حوزه هیات های ورزشی و فدراسیون ها ارائه کردند.

وی افزود: امیدوارم فرهنگ سازی به گونه ای باشد که موضوع خیرین قابل تعمیم برای سایر موارد در کشور باشد و البته در بعضی استان ها هم این انجمن ساز و کار قانونی پیدا کرده است و در برخی استان ها در حال تصویب است .

استاندار گلستان و موسس انجمن خیرین ورزشی ساز کشور یادآورشد: ما در سال های 94 و 95، به اندازه اعتبارات عمرانی از ستاد خیرین ورزشی یار کمک مالی دریافت کردیم.

وی خاطر نشان کرد: قانون ماده 10 و ماده 18 قانون تنظیم بخشی از مقررات دولت را گرفتیم که به ما این اجازه را می داد که پروژه های نیمه کاره را هم جهت اتمام به خیرین بدهیم تا آنها بتوانند تمام نمایند و پس از تکمیل به نام خود آنهاآنها  وقف نماییم که البته در گذشته امکان ارائه پروژه هایی که  کد اعتباری دولت را دارند،  به خیرین وجود نداشت.

هاشمی ضمن تبریک به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، گفت: ورزش چه در بعد همگانی و قهرمانی اثرات مثبت و خوبی دارد و آسیب های اجتماعی که امروز در جامعه ماست همچون اعتیاد، طلاق، جرم های مختلف درمانی جز ورزش ندارد.

وی افزود: در حوزه قهرمانی هم اقتدار کشور ما ورزش است و هیچ کار فرهنگی مهمتر از این نیست که پرچم جمهوری اسلامی توسط یک قهرمان ما در 5 هزار کیلومتر آن طرفتر به احتزار درمی آید و ماباید این موضوع را ارج بنهیم.

موسس انجمن خیرین ورزشی ساز کشور یادآور شد: در استان گلستان هم ورزش همگانی خود را هفته ای یک روز با همکاران و مدیران در سطح استان دنبال می کنیم همانند کاری که در وزارت ورزش و جوانان انجام دادیم.

استاندار گلستان در خصوص تیم والیبال گنبد کاووس تصریح کرد: همکاری های خوبی با فدراسیون والیبال صورت گرفته تا بتوانیم اسپانسر های موجود را تغییر دهیم و طی روزهای آینده اسپانسرهای جدیدی برای این تیم معرفی خواهد شد و این تیم خوب و محبوبی که در استان گلستان است را به جهت علاقه مندی مردم استان حفظ می کنیم و ارتقا خواهیم داد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

آخرین اخبار