شکست هند غیر ممکن نیست

مربی تیم ملی کبدی گفت: هند قدرت بلامنازع جهان است ولی ملی‌پوشان برای این دوره از مسابقات قهرمانی آسیا همدل شدند تا با استفاده از میزبانی قهرمان شوند

نادریان: با توجه به میزبانی به دنبال قهرمانی در آسیا هستیم

به گزارش گلستان 24 ؛ کیانوش نادریان در گفت‌و‌گو  در خصوص شرایط آمادگی تیم ملی کبدی جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در گرگان اظهار داشت: اردوها از سال قبل برای بازی‌های جاکارتا و‌ مسابقات قهرمانی آسیا در گرگان آغاز شده بود. نتیجه و ثمره این اردوها نشان می‌دهد که عملکرد ما چگونه است.

وی درخصوص اردوی مشترک تیم ملی ایران و کره و دیدار دوستانه با این تیم تصریح کرد: ملی‌پوشان آماده هستند و برای دیدار تدارکاتی با کره‌جنوبی هم بازیکنان ذخیره را راهی میدان کردیم. بچه‌های اصلی در پروکبدی بودند و از نظر بدنی‌، تکنیک‌و تاکتیک آماده هستند. ملی‌پوشان برای این دوره از مسابقات همدل شدند تا با استفاده از میزبانی قهرمان شویم.

 

مربی تیم ملی کبدی مردان در خصوص مصدومان نیز گفت: دو‌ بازیکن اصلی ما مصدوم هستند اما این مصدومیت شدید نیست. پزشک و ماساژور تیم‌ صبح و بعد از ظهر با آنها کار می‌کنند تا به مسابقات برسند.

وی در ادامه افزود: ما در کبدی سالنی تا حالا قهرمان آسیا نشدیم‌ اما با تجربه بازیکنان ایرانی حاضر در هندوستان و حضور 6 بازیکن ایرانی به صورت فیکس در پروکبدی این امیدواری را ایجاد شده تا قهرمان شویم. ما میزبان هستیم و این یک امتیاز برای ماست بعلاوه بازیکنان به این خودباوری رسیدند که شکست هند برای ایران غیر ممکن نیست.

نادریان در پایان خاطرنشان کرد: هند با تیم‌ اصلی خود راهی ایران شده و برای اولین بار 9 مهاجم را در ترکیب خود قرار داده و با تمام قدرت آمده است. هند قدرت بلامنازع جهان است و‌ همیشه با بهترین تیم خود در مسابقات حاضر می‌شود به خصوص این دوره که پیش از بازی‌های آسیایی جاکارتا است.

 

انتهای پیام/

منبع : فارس

ارسال نظر

آخرین اخبار