رییس هیات والیبال گلستان از ثبت نام 7 والیبالیست استان برای حضور در سومین دوره مسابقات والیبال ساحلی تور جهانی جمهوری اسلامی ایران در جزیره کیش خبر داد.

7 ورزشکار گلستان درتورجهانی والیبال ساحلی شرکت می کنند

به گزارش گلستان24؛در این تورجهانی و با نظر فدراسیون والیبال رحمان رئوفی و بهمن سالمی از گلستان در قالب تیم الف جمهوری اسلامی ایران حضور خواهند داشت.
به گفته وی؛ آق محمد سلاق و حامد میرزاعلی نیز دیگر تیم گلستانی این دوره از مسابقات خواهند بود.
وی ادامه داد: سه تن از والیبالیست های گلستان به نام های آرش وکیلی، بهنام توکلی و وحید نیکوفر نیز به همراه بازیکنانی از سایر استانها برای حضور در این رقابت ها نام نویسی کرده اند.
سنگدوینی افزود: براساس برنامه ریزی ها دو نفر از جوانان والیبال ساحلی استان نیز برای کسب تجربه به این رقابت ها اعزام خواهند شد.
وی همچنین گفت که ثبت نام نهایی شرکت کنندگان یک روز قبل از آغاز رقابت ها و در محل برگزاری بازی ها در جزیره کیش است.
به گزارش ایرنا و براساس اعلام سازمان ساحلی فدراسیون والیبال هشت تیم از ایران در این رقابت ها حضور دارند که سه تیم در جدول اصلی و 5 تیم در جدول مقدماتی از اول تا پنجم اسفند ماه در جزیره کیش به دیدار رقبا می روند.
ثبت نام برای حضور در این رقابت ها امروز نیز ادامه دارد، تاکنون 35 کشور در قالب 76 تیم در این تور جهانی ثبت نام کرده اند.
استان گلستان مهد والیبال ساحلی کشور محسوب می شود و بازیکنان تیم های ملی در رده های سنی مختلف بیشتر بازیکنان گلستانی هستند.

/ایرنا

 

ارسال نظر

آخرین اخبار