رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر گرگان:

رئیس کمیسیون خدمات، فضای سبز و زیست شهری شورای اسلامی شهر گرگان گفت: بازیکن ۲۵۰ میلیون تومانی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در یک بازی فقط ۶ امتیاز کسب کرد.

بازیکن ۲۵۰ میلیون تومانی شهرداری گرگان فقط ۶ امتیاز کسب کرد

به گزارش گلستان 24 ؛محمدابراهیم جرجانی شامگاه شنبه در حاشیه صحن علنی شورای شهر گرگان در خصوص باخت های اخیر تیم بسکتبال شهرداری گرگان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اختصاص بودجه دو نیم میلیارد تومانی برای تیم شهرداری می توانست سال متفاوتی برای این تیم باشد.

وی با بیان این که بازیکن های خوبی را جذب کرده و شرایط خوبی برای تیم فراهم شد، ادامه داد: اما کمبودهایی هم در تیم وجود دارد که باید مرتفع شود.

جرجانی ادامه داد: ساعد کریمی و مخدوم در کنار تیم قرار گرفتند و کبیر مدیرفنی است و حالا جای سؤال که آقایان چقدر توانسته اند به سرمربی کمک کنند.

وی تأکید کرد: چه اتفاقی رقم خورده که تیم دچار این شرایط شده است، چهار بازی اول ارزیابی بود و خوشبختانه با برد سطح توقع طرفداران را بالا برد.

جرجانی گفت: ولی متأسفانه در سه بازی اخیر که با دو تیم متول پتروشیمی و شیمیدر و تیم ذوب آهن بازی داشتیم باختیم.

وی تأکید کرد: مطمئناً سرمربی دغدغه و مشکلاتی دارد که باید برطرف شود و خارج از این که بازیکن پست پنج می خواهیم تیم هم مشکل دارد و از کلاه سنگیانی می خواهیم که تلاش کند و شرایط کادر را به سمتی ببرد که بتواند فضای تیم را یکدست کرده و با آنالیز و انتخاب بازیکنان و بازی زدن آن ها نتیجه خوبی را بگیرد.

وی بیان کرد: از شهردار خواستیم که به این مقوله ورود کند و شرایط تیم را بسنجد و اگر تیم دو بار تشویق شده لازم است که تنبیه هم شود.

جرجانی ادامه داد: ما ۲۵۰ میلیون تومان به بازیکنی نداده ایم که در یک بازی ۶ امتیاز بیاورد، انتظار ما این است که این بازیکنان خود را بیشتر نشان دهند و شرایط را به سمتی به پیش ببرند که دل هواداران شاد شود.

وی تصریح کرد: امسال تماشاچیان خود را متوقع بار آوردیم و گفتیم که بودجه خوبی اختصاص داده و تیم خوبی بستیم و انتظار داریم که اتفاقات خوبی بیفتد.

جرجانی افزود: مطمئن هستیم که کادر فنی یک کادر فنی جوان و قوی است اما سایر اعضای کادر فنی هم باید همکاری قوی داشته باشند و اگر هم توانایی خوبی ندارد باید جایگزین شوند تا تیم بتواند در ادامه کار شرایط خوبی را به دست بیاورد.

وی متذکر شد: سه شنبه دیداری با استاندار خواهیم داشت و انشالله این موضوع در آنجا مطرح خواهد شد و با توجه به قولی که داده اند از وی خواهیم خواست تا به تیم کمک کنند.

جرجانی گفت: استاندار قول مساعد داده بود که در تقویت تیم بسکتبال شهرداری به ما کمک کند و بر همین اساس شورا این مبلغ را اختصاص داد و ما هم از استاندار انتظار داریم که قولی که در خصوص جذب بازیکن داده، عملی شود.

وی افزود: تماشاچی ما در بازی با پتروشیمی که باختیم تیم را تشویق کردند زیرا اختلاف ۲۵ را با مدیریت سرمربی تیم به پنج رساندیم و اتفاق خوبی افتاد.

جرجانی اضافه کرد: انتظار داریم که اولاً تیم خوب بازی کرده و آبروداری کنند و تعصب داشته باشند و با این هزینه در بین چهار تیم قرار بگیرند.

وی گفت: جذب بازیکن پست پنج و یک بازیکنی که بتواند شوک به تیم وارد کند و تیم را به جلو ببرد و کم و کاستی ها را جبران کند لازم است و با جذب دو بازیکن اتفاقات خوبی در تیم روی خواهد داد.

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار