وزیر ورزش و جوانان گفت: برای اجرای طرح‌های ورزشی در استان گلستان از محل اعتبارات سفر هیئت دولت، حدود ۱۳۳ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

وزیر ورزش در بندر ترکمن: حدود ۱۳۳ میلیارد تومان اعتبار برای طرح‌های ورزشی در گلستان اختصاص یافت

به گزارش گلستان 24 ؛ مسعودسلطانی‌فر عصر دیروز در جلسه شورای اداری شهرستان بندرترکمن مهم‌ترین راه حل عبور از این شرایط سخت کشور، را افزایش تولید دانست و اظهارداست: باید از همه ظرفیت اقتصادی و منابع انسانی استفاده کنیم تا بخش خصوصی بتواند مدیریت توانمند را در این عرصه برعهده بگیرد.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه در شرایط سختی قرار داریم و حدود 6 سال گذشته با تحریم مواجه هستیم، اظهار کرد: در طی 30 ماه فعالیت برای برجام و تلاش دیپلماتیک منجر شد تا حقوق هسته‌‌ای ما رعایت شود و تحریم‌ها و 6 قطعنامه سازمان ملل لغو شود و صف‌بندی سیاسی تغییر کرد.

وی افزود: برخی تحولات سیاسی در آمریکا شرایط جدیدی ایجاد کرد و در حال حاضر این رئیس جمهور با سه‌چهارم دنیا درگیر است، آمریکا عنوان کرد که منافع آمریکا در برجام تامین نشده و برجام به ضرر آمریکا است و در نتیجه یک طرفه خارج شد.

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: ایران تلاش کرده تا تحریم کاهش یابد و تاثیرات آن کمرنگ شود به صورتی که از دی ماه سال گذشته تاکنون فشارهایی وارد شد اما با توافقات میان سه‌قوه اندکی از مشکلات اقتصادی کنترل شده است.

سلطانی فر عنوان کرد: هر چند در این شرایط با برخی افراد سودجو مواجه هستیم که امیدواریم که با همکاری دستگاه قضایی برخورد لازم با آن‌ها انجام شود، اما تاکید دولت آن است که فشار بر مردم کمتر شود و زمانی می‌توانیم از این شرایط سخت عبور کنیم که بتوانیم از همه ظرفیت خود استفاده کنیم.

وزیر ورزش و جوانان مهم‌ترین راه حل برای عبور از این شرایط سخت، را افزایش تولید دانست و گفت: باید از همه ظرفیت‌های اقتصادی و منابع انسانی استفاده کنیم تا بخش خصوصی بتواند مدیریت توانمند را در این عرصه برعهده بگیرد.

وی یادآور شد: برای اجرای طرح‌های ورزشی در استان گلستان از محل اعتبارات این سفر حدود 133 میلیارد تومان اعتبار درنظر گرفته شد تا سالن 6 هزار نفری سرپوشیده گرگان، مجتمع فرهنگی ورزشی گنبدکاووس و ده‌ها طرح دیگر تا نیمه نخست سال آینده به بهره‌برداری برسد.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه سرانه ورزشی شهرستان بندر ترکمن بیشتر از میانگین استان است، گفت: استان گلستان مهد ورزش‌هایی مانند سوارکاری ، والیبال، بسکتبال و نیز کبدی است و استعدادهای فراوانی در استان وجود دارد که امیدواریم زمینه ظهور این پتانسیل‌ها فراهم شود.

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار