سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: مسئولان استان باید از خودگذشتگی بیشتری نشان دهند و استاندار گلستان به قول خود برای کمک به جذب بازیکن خارجی تیم شهرداری عمل کند.

 سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان: اشتباهات داوری در نتیجه بازی اثرگذار نبود

به گزارش گلستان 24 ؛ حمید کلاسنگیانی عصر امروز پس از پیروزی تیمش برابر تیم آویژه صنعت مشهد در هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر بسکتبال در جمع خبرنگاران اظهارداشت: بازی سخت و نفس گیری بود و خوشبختانه موفق شدیم نتیجه را به سود خود به پایان برسانیم.

وی افزود: سعی کردیم در اواخر دیدار از بازیکنان باتجربه تر خود استفاده کنیم تا نتیجه را بدست آوریم، اما تیم آویژه صنعت مشهد هم تیم خوبی بود و بازیکنان ما در دقایق پایانی اشتباهات کمتری داشتند و پیروز شدیم.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان درباره اعتراض مربی تیم آویژه صنعت مشهد به داوری این دیدار، اظهار کرد: اشتباهات داوری برای هر 2 تیم بود و ما هم به این داوری اعتراض داشتیم و ناراضی بودیم اما اشتباهات داوری در سرنوشت بازی تعیین‌کننده نبود.

کلاسنگیانی گفت: 4 بازی خیلی سخت را با شکست پشت سر گذاشتیم که در 2 دیدار آن حق ما شکست نبود و این دیدار بسیار برای ما مهم بود که خوشبختانه پیروز شدیم و هفته آینده نیز با تیم نیروی زمینی مسابقه داریم که امیدواریم با دست پر بازگردیم.

وی درباره جذب دومین بازیکن خارجی تیم شهرداری گرگان، اظهارداشت: ما هم خیلی دوست داریم که یک بازیکن خوب دیگر به تیم اضافه شود تا بتوانیم بهتر نتیجه بگیریم و این شور و حال در بین مردم شهر باشد.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان افزود: باید مسئولان استان از خودگذشتگی بیشتری نشان دهند و استاندار گلستان به قول خود برای کمک به جذب بازیکن خارجی تیم شهرداری عمل کند. من از آقای استاندار می خواهم که در این راه به ما کمک کند.

در هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور عصر امروز در سالن امام خمینی(ره) گرگان دو تیم شهرداری گرگان و آویژه صنعت مشهد به مصاف هم رفتند که در پایان تیم شهرداری گرگان با نتیجه 89 بر 78 برابر میهمان خود پیروز شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار