مسابقات ورزشی جام رمضان شهرستان گرگان با قهرمانی تیم «هیوا» در والیبال بانوان و ناتمام ماندن یک بازی در فوتسال مردان ادامه یافت.

قهرمانی «هیوا» در والیبال بانوان/ یک بازی فوتسال نیمه تمام ماند

به گزارش گلستان 24 ؛ دوازدهمین روز از رقابت های ورزشی جام رمضان شهرستان گرگان یکشنبه همزمان با روز دوازدهم ماه مبارک رمضان در رشته های فوتسال، والیبال بانوان، بسکتبال و فوتبال گل کوچک پیگیری شد.

در ادامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی فوتسال مردان، ابتدا تیم های «پوشاک قرن ۲۱» و «شهدای امامرضا» به مصاف هم رفتند که این مسابقه جذاب با نتیجه چهار بر سه به سود نماینده امامرضا به پایان رسید. سپس تیم های «شهدای جلین» و «خزر گرگان» به مصاف هم رفتند که این بازی مهیج اما جنجالی در حالی که با نتیجه ۶ بر ۳ به سود نماینده جلین در انجام بود در ثانیه های پایانی به علت برهم خوردن نظم حاکم بر سالن ناتمام ماند.

ادامه این مرحله دوشنبه شب پیگیری می شود که ابتدا تیم های «زنده یاد امید عزیزپور» با «دانشگاه میرداماد» و سپس تیم های «شهرداری گرگان» با «گیم نت سایبرگ» به مصاف هم می روند. دور مقدماتی این رقابت ها با شرکت ۲۴ تیم در قالب ۸ گروه سه تیمی در سالن امام خمینی گرگان برگزار شده است.

در ادامه رقابت های بسکتبال نیز ابتدا تیم «گلوگاه» موفق شد با نتیجه ۶۴ بر ۵۸ از سد «پیشگامان» عبور کند و سپس «ایرانیان» با نتیجه ۸۶ بر ۶۹ مقابل «خانه زبان ناصر» صاحب برتری شد. در ادامه این مسابقات دوشنبه شب تیم های «اوتانا» با «ایرانیان» و «آکادمی ایزدپناه» با ««قزاق» دیدار می کنند. این رقابت ها با حضور ۹ تیم در دو گروه در خانه بسکتبال در حال برگزاری است.

«هیوا» بر سکوی قهرمانی والیبال بانوان ایستاد

مراحل نهایی و رده بندی رقابت های والیبال بانوان نیز شب گذشته برگزار شد که در بازی فینال تیم «هیوا» با برتری دو بر یک مقابل «هیات والیبال گرگان» به مقام قهرمانی دست یافت. در بازی رده بندی نیز تیم «نوجوانان دختر گلستان» با پیروزی دو بر صفر مقابل «قابوس» بر سکوی سومی ایستادند. این رقابت ها با شرکت ۱۰ تیم در سالن تختی گرگان برگزار شده بود.

همچنین در مرحله حذفی رقابت های والیبال مردان، دوشنبه ۳۰ اردیبهشت تیم های «سرخ آبی» و «مدرسه والیبال اسپهبدان» به مصاف هم می روند. سپس «کابرن» با «جوانان بخش بهاران»، «پاس گرگان» با «مجتمع زرین» و «سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان» با «لوازم یدکی کردستان» دیگر مسابقات مرحله یک چهارم نهایی والیبال مردان خواهد بود. مرحله مقدماتی رقابت های والیبال مردان با حضور ۱۳ تیم در قالب یک گروه ۴ تیمی و سه گروه ۳ تیمی در سالن آزادی (خانه والیبال) برگزار شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، دهمین دوره مسابقات ورزشی جام رمضان شهرستان گرگان به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان و با شعار «شهر من، شهر انتظار» در ۲۹ رشته ورزشی آقایان، ۱۷ رشته ورزشی بانوان، ۱۶ رشته ورزشی ویژه محلات و پنج رشته ورزشی در بخش کودکان در ماه مبارک رمضان در محلات و اماکن ورزشی گرگان در حال برگزاری است.

مسابقات اصلی در رشته‌های بسکتبال، فوتبال، فوتسال، فوتبال گل کوچک، والیبال، تنیس روی میز، ووشو، بدمینتون، کبدی استاندارد، بوکس، اسکواش، تنیس، تکواندو، کاراته، شطرنج، کیک بوکسینگ، تیراندازی، کونگ فو، تنیس روی میز جانبازان و معلولین، کشتی آزاد و ورزش باستانی و … در طول ماه مبارک رمضان در فضاهای ورزشی شهرستان گرگان خواهد بود.

همچنین نخستین دوره «جام مولای عرشیان» ویژه ورزش محلات در رشته های فوتبال، والیبال، بسکتبال، کبدی زمین خاکی، بدمینتون، دژبال، آمادگی جسمانی، ورزش معلولین و رشته‌های ورزشی ویژه کانون اصلاح و تربیت، مددجویان زندانی و حوزه‌های مقاومت سپاه در حال برگزاری است.

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار