دعوت ۳ فوتبالیست گلستانی به اردوی تیم جوانان، قضاوت داور گلستانی در فینال مسابقات بوکس قهرمانی آسیا، کسب عنوان نایب قهرمانی ورزشکار آق‌قلایی در مسابقات تیراندازی به اهداف پروازی کشور و کسب مقام چهاردهم پرهام مقصودلو در مسابقات جایزه بزرگ شطرنج سوئیس از جمله خبرهای کوتاه ورزشی امروز چهارشنبه گلستان است.

دعوت فوتبالیست‌های گلستانی به تیم ملی و چند خبر کوتاه ورزشی

به گزارش گلستان ۲۴؛ حسین زواری، محمد رضا عسگری و یاسین سلمانی از گلستان به اردوی آماده سازی تیم فوتبال جوانان ایران دوعت شدند.

این اردو با حضور ۲۴ بازیکن از سی‌ام مهر تا پنجم آبان در مرکز ملی فوتبال ایران برگزار می شود.

**

محمدرضا ترمیمی داور بین المللی بوکس گلستان دیدار فینال وزن ۸۵ کیلوگرم مسابقات بوکس نوجوانان آسیا را قضاوت کرد.

این مسابقات با حضور ۲۷۰ بوکسور از ۲۷ کشور در امارات برگزار شد.

**

کلاس داوری درجه ۳ فوتبال با تدریس سید مرتضی علوی و امیربهرام نقوی حسینی در گرگان و بندرترکمن برگزار می شود.

**

پرهام مقصودلو نابغه گلستانی شطرنج با کسب ۶.۵ امتیاز از ۱۱ بازی (۳ برد، ۶ تساوی و یک شکست) و افزایش ۱۳.۳ واحد ریتینگ در رده چهاردهم مسابقات بزرگ سوئیس قرار گرفت.

این ورزشکار گلستانی در رده‌بندی پایانی عنوان چهاردهم را بدست آورد.

**

عبدالقادیر شیرمحمدلی ورزشکار شهرستان آق قلا در مسابقات تیراندازی به اهداف پروازی قهرمانی کشور که به میزبانی تهران برگزار شد در جایگاه نایب قهرمانی ایستاد.

**

تیم ملی والیبال ایران در هفتمین دوره المپیک نظامیان جهان در شهر ووهان چین در سومین دیدار خود با نتیجه سه بر صفر تیم هلند را شکست داد.

رحمان رئوفی و محمدعلی فلاح به عنوان بازیکن و عیسی سنگدوینی از گلستان بعنوان مربی تیم ایران در این رقابتها را همراهی می کند.

ایران در بازی نخست مغلوب کره جنوبی شد و در دومین دیدار کانادا را شکست داد.

**

سردار آزمون مهاجم گلستانی تیم زنیت روسیه با زدن یک گل و دادن یک پاس گل در بازی مقابل تیم روستوف در هفته سیزدهم لیگ برتر روسیه از نگاه سازمان لیگ برتر این کشور در ترکیب تیم منتخب هفته قرار گرفت

**

امروز چهارشنبه و در هفته هشتم مرحله نخست لیگ دسته سوم فوتبال کشور استیل البرز آق قلا نماینده گلستان در قزوین به مصاف غفاری تاکستان این شهر می رود.

نماینده گلستان با ۵ امتیاز از ۶ بازی در رتبه دهم جدول قرار دارد.

ایرنا

ارسال نظر

آخرین اخبار