اشتراک
نتایج جستجو
  • تهمت تعطیل کردن ثریا به مدیران صدا و سیما و یا دولتمردان، تهمت بزرگ و بی اساسی است. ‌ثریا تعطیل نشده است. به ثریا گفته اند باید مثل سایت فردو از این به بعد فقط علمی باشد.‌

  • استواری و پافشاری بر اصول و مبانی متقن جبهه حق هم ضامن هویت اصلی و هم ضامن اتحاد و اقتدار جبهه حق است؛ و هرگونه تزلزلی در چنین شالوده اصلی منجر به اختلال هویتی جبهه حق و فروپاشی اتحاد و در نتیجه نفی اقتدار جبهه حق خواهد گردید

  • حسین پائین محلی کارشناس فلسفه گلستانی طی یادداشتی با عنوان نگاهی گذرا به رویکردهای فلسفی اندیشه ورزان معاصر(اصالت وجود) نوشت: عمدتاً فلسفه معاصرغربی را به دوجریان کلان تحلیلی ـ تجربی واروپایی ـ قاره ای تقسیم می کنند . شاید به گزاف نگفته باشیم که بعد از مارکسیسم اگزسیتانسیالیزم بیشترین تأثیررا درغرب داشته است .

  • در سالروز تولد نوازنده ی فقید چیره دست تار و سه تار و آهنگساز بزرگ موسیقی ایرانی محمدرضالطفی غربی ها چنان ذائقه ی مردم را مهندسی کرده اند که کسی میل به شنیدن صدای ساز و آواز سنتی ندارد که هیچ، جوان ترها حتی بزرگان و مشاهیر موسیقی ملی و هویتی شان را هم نمی شناسند.

  • بر اساس حدیث نورانی ثقلین "قرآن و عترت" دو امانت گرانبهایی هستند که رسول گرامی اسلام (ص) در اختیار امت اسلامی قرار داد تا در پرتو تعلیم کتاب مُنزل توسط پیامبر مُرسل، جامعه ی انسانی واسلامی به کمال و سعادت خویش دست یابند

  • چند روز قبل با خبر شدیم که در رسانه ها از اعتراف ظریف به اشتباهش خبر های زیادی انعکاس یافته و جناب محمد جواد ظریف گفته است که می‌پذیرم که اشتباه کردم و مسئولیت آن را قبول می‌کنم. جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد می گوید: وزیر امور خارجه در جلسه روز دوشنبه ۲۹ آذرماه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره نقض عهد آمریکا در اجرای برجام ، با صراحت گفت که من اعتراف می‌کنم که اشتباه کردم و به حرف جان کری اعتماد کردم، اگر استراتژی خودم را دنبال می‌کردم، اکنون با مشکل مواجه نمی‌شدم، می‌پذیرم که اشتباه کردم و مسئولیت آن را قبول می‌کنم، ما با صحبت و قول آقای کری اظهارنظر کردیم، به جان کری بعد از نقض عهد اخیر که درخواست مذاکره در ایتالیا را داشت، گفتم که شما کاری کردید که حضور من با شما در یک شهر غیرممکن است.

  • حماسه 8 دی ماه سال 1388 گرگان را باید میراث معنوی مردم این خطه برشمرد. میراثی که ریشه در تاریخ و فرهنگ دینی و مذهبی این مردم دارد، بطوریکه شاخص اصلی آن را باید در دفاع از حریم امامت و ولایت دانست ، آن چه که در در تاریخ معاصر و در جریان نهضت اسلامی بطور خاص تجلی یافت قیام 5آذر است .این میراث را باید مدیون علمای بیدار و بصیر این خطه بویژه آیت ال.. سید حبیب ال..طاهری گرگانی دانست که در طول نهضت، پس از آن و تا آخرین روزهای حیات خویش همواره در خدمت چنین اهداف متعالی قرار داشتند.

  • هر زمان از تاریخ اتفاقاتی افتاده که درس آیندگان شده است. کودتای 28 مرداد هم درس تاریخی دارد. تابرای من و شما که آیندگان دوران 1332 بودیم درسی شود تا در مسیر دشمن و همسو با دشمن گام برنداریم .سال 1388 فتنه ای در برگ تاریخ به یادگار می گذارد. فتنه سال 88 هم برای خودش ماجرایی دارد که باید آنرا نسل به نسل و دهان به دهان به فرزندان و وارثان نسل آیند تکرار کرد.در برگه ای از تاریخ این مطالب نگاشته شده است.لطفا دقت شود.

  • سهراب اسفندیاری فعال فرهنگی اجتماعی گلستانی نوشت : آقای رئیس جمهور امیدواریم منشور شهروندیتان هم مثل اقتصاد صد روزه٬برجام واحیای اخلاق نباشد!

  • گرانی امروز ها جزء عادت های سفری ما ایرانی ها شده ، بطوریکه اگر قیمت کالا نسبت به ماه قبل خرید هایمان گرلنتر نشود !! از خود می پرسیم چرا گران نشد!!! انگار گرانی کالا ها امروز ها به کیفیت آن می افزاید و یا کلاسش بیشتر می شود.!!! به گزارش گلستان 24، امروز ها وقتی به بازار خرید کالا های مصرفی مراجعه می کنی قیمت گوشت، برنج، چای، میوه، شیر، مرغ، تخم مرغ، کره و برخی دیگر از اقلام، ما وقتی برای خرید لبنیات به سوپرمارکت محل می‌روی متوجه می‌شوی که قیمت برخی از محصولات لبنی مثل پنیر و بستنی برندهای شرکت‌های معروف با ترفندهای مختلف به صورت چراغ خاموش بالا رفته یا اگر همان قیمت قبلی را دارد، وزن آن کم شده است.

جستجوی پیشرفته