مدیرکل آموزش و پرورش گلستان خبر داد

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان، از تعمیر و بهسازی ۲۱ مدرسه درگیر سیل با اعتبار یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان خبر داد.

تعمیر و بهسازی ۲۱ مدرسه درگیر سیل

به گزارش خبرنگار گلستان 24، احسان گوهری راد  با اعلام این خبر اظهارکرد: ساخت بیش از ۵۰ باب مغازه در لبه های تجاری مدارس و فضاهای مازاد آموزشی و پرورشی شهرستان های آزادشهر، علی آبادکتول و کردکوی و باز پس گیری حدود ۹۰ درصد فضاهای آموزش و پرورش که در اختیار سایر ارگان هابود، در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به افزایش ۰.۳ درصدی سرانه ورزشی استان با توجه به احداث ۱۱ کلاس درس تربیت بدنی عنوان کرد: به منظور توسعه فضای ورزشی و ارتقای سلامت جسمانی دانش آموزان دختر و پسر استان، ۱۸ فضای ورزشی در استان با صرف هزینه ۷۰۰ میلیون تومان تعمیر و تجهیز شده است.

وی گفت: همچنین ساخت ۲۱ کلاس درس تربیت بدنی به متراژ دو هزار و ۸۳۰ مترمربع، ساخت ۱۹ مدرسه پویا در مدارس استان، اجرای طرح دهان و دندان وخدمات دندانپزشکی رایگان به دانش آموزان دارای پوسیدگی دندان در شهرهای زیر ۲۰ هزار نفرجمعیت و مدارس حاشیه شهر و دانش آموزان بی بضاعت از دیگر اقدامات انجام شده در ۲۰ ماه گذشته است.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: در ۲۰ ماهه گذشته دو میلیارد و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار بابت خرید رایانه، چاپگر و دیتابه مدارس مناطق حاشیه ای و کمترتوسعه یافته استان اختصاص یافته است.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار