الهام چرخنده به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بستری شده است. در همین رابطه شایان، فرزند وی یادداشتی درباره بستری شدن مادرش نوشته که می خوانید:

الهام چرخنده در بيمارستان +عکس

الهام چرخنده  به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بستری شده است. در همین رابطه شایان، فرزند وی یادداشتی درباره بستری شدن مادرش نوشته که می خوانید:

 «سلام .. . این نوشته برای کوه مشکی است ...برای خاتون خانواده زهرایی دلا ...شعرا ..نقاشا ..ورزش ..مهندسین ..و سینما به سبک خودش. .
 
این تصویر مربوط میشه به نفس زندگی من و برادرم ارسطو ..الهام بانو چرخنده .. و .. . مامان زهرایی شده ما ...
 
همونی که چندین روز و ثانیه و ماه رو تحمل کرد و زیر فشار ..نامردی های نامرد دم نزد و چون کوه اعتقادش رو راسخ تر از همیشه ادامه داد و فریاد زد ... . عاشقم من عاشقم من ای علی جانم مدد .. . و همواره نفسش از سینه بانوان مسلمان زهرایی کشورش در میاد ..به دعای خیر همه احتیاج داره .. از همین ابتدا عرض کنم ...الهام یک بختیاریه. و بیدی نیست به این بادا بلرزه ...( مخاطب خاص )
 
من بهش تکیه میکنم ..من بهش افتخار میکنم ...من بهش میگم فرشته ... ..
 
مخلص همه یاران زهرایی و حیدری پیج مادر ....
 
رخصت .. علی علی ..
 
الهام-چرخنده

ارسال نظر

  • زهرا
    0

    سلام خانمی که با حجابت سیلی محکمی به دشمنان زهرا و مکتب اهل بیت زدی سلام الهام زهرایی من یه دختر چادری ام که سالهاست این تاج بندگی روی سرمه ولی با شرکت در جلسه سخنرانی شما در دانشگاه پیام نور اصفهان فهمیدم باید بیش از پیش چادم رو حفظ کنم خداقوت سرباز مکتب زهرا و حجاب و عفاف من و همه ی دخترای چادری و بابصیرت این سرزمین پشتیبان شماییم مبادا فکر کنین تنهایین ما بیدی نیستیم که به این بادا بلرزیم انشاالله بقیه ی هنرمندان والگوهای جامعه ی ایران هم متوجه مسئولیت بزرگ روی شونه هاشون و نگاه معنا دار شهدا بهشون بشن ودر این راه مارو همراهی کنند یاعلی

آخرین اخبار