دادستان مرکز استان خبرداد؛

دادستان مرکز استان گلستان گفت: پس از طی طولِ درمان یکساله ی مصدوم ِ درگیری حمله با تبر اراذل و اوباش در یکی از روستاهای گرگان، امروز کیفرخواست صادر شد .

کیفرخواست تبر به دستان ِ قرن آباد صادر شد

به گزارش گلستان 24، محمود اسپانلو  اظهار کرد: متهمان این پرونده 4 نفرند که برای متهم ردیف اول به اتهام شروع به قتل عمدی از طریق جرح عمدی با ضربه تبر به سر ، اخلال در نظم ، قدرنمایی با تبر و مزاحمت برای بانوان تقاضای اشد مجازات قانونی شده است .

دادستان اسپانلو افزود: برای سه متهم دیگر این پرونده هم به اتهام اخلال در نظم و امنیت عمومی ، مزاحمت برای بانوان و مشارکت در ضرب و جرح عمدی کیفرخواست صادر شده است .

دادستان مرکز استان درباره علت طولانی شدن زمان صدور کیفرخواست متهمان این پرونده هم گفت: یکی از مصدومان این حادثه ی دلخراش به علت شدت جراحات وارده با نظر پزشکی قانونی یکسال طول درمان داشت و تا زمانی که این دوره درمان طی نمی شد، امکان صدور کیفرخواست نبود .

اسپانلو ادامه داد: با پایان طول درمان و اعلام نظر نهایی پزشکی قانونی درباره میزان جراحت، بلافاصله کیفرخواست در دادسرای گرگان صادر و پرونده برای صدور رای به دادگاه کیفری 2 ارسال شد .

اواخر اردیبهشت پارسال انتشار فراگیر ویدیو دلخراشی از حمله تعدادی اراذل و اوباش به اعضای یک خانواده در یکی از روستاهای گرگان، احساسات عمومی را جریحه دار کرد .

متهمان این حادثه همان زمان بلافاصله شناسایی و دستگیر شدند .

 

ارسال نظر

آخرین اخبار