مدیر عامل سازمان انتقال خون کشور:

مدیر عامل سازمان انتقال خون کشور گفت: جذب پزشک و نیروی ثابت متخصص برای پایگاه انتقال خون علی آباد در دستور کار قرار گرفت.

جذب پزشک ثابت و نیروی متخصص برای  پایگاه انتقال خون علی آباد

به گزارش خبرنگار گلستان 24، مصطفی جمالی صبح امروز در برنامه سفر دو روزه به گلستان در بازدید از پایگاه انتقال خون علی آباد کتول گفت: این پایگاه نیازمند به روز رسانی و تقویت بیشتر در راستای پزشک و نیروی متخصص ثابت است که در دستور کار قرا گرفته و به زودی اجرائی می شود.

وی افزود: جانمایی برای ساحتمان جدید از دیگر مواردی است که در جهت توسعه پایگاه انتقال خون علی آباد کتول در نظر گرفته شده است و امید داریم این جانمایی هر چه سریع تر و اگر هم شده حتی در این سفر به نتیجه برسد.

وی افزود: در برنامه دیگری در نظر داریم تا واحد های خون گیری این پایگاه به 50 تا 70 واحد خون گیری برحسب تعداد جمعیت شهرستان در روز برسد .

مدیر عامل انتقال خون کشور بیان کرد: آموزش نیروها نیز از دیگر برنامه های این سازمان است که به زودی در پایگاه علی آباد نیز عملی می شود.

جمالی گفت: عقیده داریم که محل پایگاه انتقال خون باید برای مردم و کارکنان آن محلی بزرگ، امن و کاملا مجهز باشد تا شهروندان رغبت بیشتری برای اهدای خون به همنوعان خود داشته باشند و حتی دقیقه ای هم معطل نشوند.

گفتنی است مدیر عامل انتقال خون کشور و هیات همراه با حضور در مزار شهدای این شهرستان با شهداء و آرمان های انقلاب تجدید میثاق کردند.

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار