فرماندار گرگان گفت: طرح «محله محور شهید حاج قاسم سلیمانی» با هدف کنترل ویروس کرونا در ١٩۴ محله شهری و روستایی در سطح شهرستان گرگان اجرا خواهد شد.

طرح سردار سلیمانی در ۱۹۴ محله گرگان اجرا می شود

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از مهر، محمد حمیدی ظهر سه شنبه در جلسه هماهنگی در اجرای طرح «محله محور شهید حاج قاسم سلیمانی» اظهارکرد: این طرح با هدف کنترل ویروس کرونا در ١٩۴ محله شهری و روستایی در سطح شهرستان اجرا خواهد شد.

وی افزود: این طرح با تشکیل کمیته های حمایتی، مراقبتی و نظارتی در شهر گرگان آغاز خواهد شد که تیم های ۶ نفره متشکل از بسیج، بهداشت و هلال احمر در هر محله به صورت مجزا تشکیل می شود.

حمیدی ادامه داد: این کمیته ها امور مربوط به مراقبت و درمان، آموزش و پیشگیری از کرونا، تسریع در بیماریابی، قرنطینه خانگی افراد کرونا مثبت و آسیب دیده از کرونا را تحت حمایت، نظارت و کنترل دقیق قرار دهند.

فرماندار گرگان اظهارکرد: همچنین در این طرح در راستای شناسایی سریع بیماران کرونایی غربالگری به صورت خانه به خانه انجام خواهد شد.

وی بیان کرد: ماشین های شهرداری هم در صورت نیاز به مناطقی که افراد مبتلا به ویروس کرونا در آنجا زندگی می‌کنند اعزام خواهند شد و هر مکانی که لازم باشد را به طور کامل ضد عفونی خواهند کرد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار