فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: همبستگی و وحدت سپاه و ارتش توانست نقشه‌های دشمنان را خنثی کند.

 همبستگی سپاه و ارتش نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی کرده است

به گزارش گلستان ۲۴؛ فرمانده سپاه نینوای استان پیش از ظهر امروز در حاشیه برگزاری مراسم رژه خودرویی گرامیداشت روز ارتش اظهار داشت: پیشینه ارتش قهرمان ایران اسلامی پر از افتخار، مجاهدت، ایثارگری و شهادت طلبی است و پرسنل مومن آن رهرو آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند.

وی بیان داشت: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در بالاترین سطح از آمادگی قرار دارد و در کنار سایر نیروهای مسلح از دستاوردهای انقلاب اسلامی و تمامیت ارضی کشورمان دفاع می‌کنند.

فرمانده سپاه نینوای استان خاطرنشان کرد: یکی از ویژگی‌های نیروهای مسلح ما از جمله ارتش، انقلابی بودن و انقلابی عمل کردن آنان است و در همه زمان‌ها گوش به فرمان امام جامعه قرار دارند.

وی ادامه داد: دشمن با قدرت بازدارندگی که سپاه و ارتش به وجود آورده‌اند دیگر تصور رویارویی نظامی را هم با جمهوری اسلامی ندارد و برای همین است که راهبرد خود به فشار اقتصادی تغییر داده است.

سردار ملک شاهکوهی عنوان داشت: ارتش انقلابی کلیدواژه حقیقی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حفظ تمامیت ارضی ایران و خدمت رسانی به مردم کشور در عرصه‌های مختلف است و نمونه این خدمات رسانی را در بروز سیل، زلزله و همه گیری کرونا مشاهده کردیم.

وی تصریح کرد: همبستگی و وحدت یک پارچه سپاه و ارتش در دوران دفاع مقدس صفحات زرینی را در تاریخ رقم زد و امروز نیز این اتحاد به اوج خود رسیده تا نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی کند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار