فرماندار شهرستان مراوه‌تپه گفت: بر اثر رگبارهای شدید چند ساعت گذشته راه دسترسی به مراوه‌تپه از مسیر «چاتال» مسدود شد.

راه دسترسی به مراوه‌تپه از مسیر «چاتال» مسدود شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ امانگلدی ضمیر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان اظهار کرد: براثر رگبارهای شدید و پراکنده در چند ساعت گذشته شاهد سیلاب در این منطقه بوده و فرمانداری و همه دستگاه‌های خدمات‌رسان در منطقه و در حال آماده‌باش هستند.
وی تصریح کرد: از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه تا ساعت ۲۱:۳۰ جمعه شب شاهد بارش بیش از ۶۷ میلی‌متری در «چناران» در ۱۵ کیلومتری شهرستان مراوه‌تپه از سمت کلاله بودیم.
فرماندار شهرستان مراوه‌تپه خاطرنشان کرد: بر اثر رگبارهای شدید باران در حال حاضر راه دسترسی به مراوه‌تپه از مسیر «چاتال» مسدود است.
وی بیان کرد: با توجه به گزارشات اولیه این بارش خسارت‌هایی را به منازل مسکونی و دام‌های روستاهای اطراف وارد کرده است.
ضمیر گفت: چند روز گذشته نیز شاهد رگبارهای شدید و نقطه‌ای در شهرستان بودیم که سبب خسارت‌هایی به منازل مسکونی، راه‌های روستایی، آبگیری معابر و دام و اراضی کشاورزی شد که تاکنون براساس ارزیابی کارشناسان این خسارت‌ها ۲۷ میلیارد تومان برآورد شده است.
فرماندار شهرستان مراوه‌تپه ابراز کرد: وقوع سیلاب در بخش «گلیداغ» سبب مسدود شدن راه‌های روستایی «آق‌امام»، «آلتی آغاچ بزرگ و کوچک»، «چنارلی»، «کریم ایشان»، «قبان علیا» و «عرب قاری حاجی» شد که تاکنون راه‌های روستایی «قپان علیا»، «کریم ایشان»، «عرب قاری حاجی»، «آق امام» و «چنارلی» بازگشایی شده است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار