استاندار گلستان با بیان آمادگی برای همکاری در احداث شهرک علمی پژوهشی المصطفی(ص) گرگان، افزود: در احداث این شهرک علمی پژوهشی تسریع و تسهیل در صدور مجوزهای لازم صورت خواهد گرفت.

شهرک علمی پژوهشی جامعه المصطفی (ص) در گرگان احداث می شود

گزارش گلستان ۲۴؛ هادی حق شناس استاندار گلستان عصر دوشنبه در دیدار با ریاست و معاونان المصطفی(ص) گرگان اظهارکرد: حجم عظیم فعالیت های علمی و فرهنگی صورت گرفته گویای این مطلب است که نقش دانشگاه جامعه المصطفی(ص) در دیپلماسی فرهنگی نظام اسلامی بی بدیل است.

 

حق شناس با بیان آمادگی برای همکاری در احداث شهرک علمی پژوهشی المصطفی(ص) گرگان، افزود: در احداث این شهرک علمی پژوهشی تسریع و تسهیل در صدور مجوزهای لازم صورت خواهد گرفت.

 

در ادامه حجت الاسلام علی تقوی، رییس جامعه المصطفی(ص) العالمیه نمایندگی گرگان اظهار کرد: این مجموعه به عنوان نهادی علمی و بین‌المللی است که با هدف گسترش علوم اسلامی و تربیت طلاب غیرایرانی تشکیل شده است.

وی افزود: وضعیت آموزشی، پژوهشی و فرهنگی این نمایندگی از کیفیت و کارآمدی بسیار بالایی برخوردار است.

تقوی تصریح کرد:  نمایندگی گرگان هم به عنوان یک نهاد تبلیغی بین المللی مذاهب اسلامی جایگاه بسیار زیادی در ارتقاء وحدت اسلامی دارد و منطبق با اهداف بزرگ جمهوری اسلامی فعالیت های علمی و مذهبی خود انجام می دهد.

گفتنی است؛ در حاشیه این دیدار استاندار گلستان از بخش های مختلف دانشگاه بازدید کرد.

image_2019_8_28-9_28_54_188_5TZ

image_2019_8_28-9_28_57_474_es4

گلستان ما

ارسال نظر

آخرین اخبار