رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان از افتتاح ایستگاه شماره 7 آتش‌نشانی منطقه ویلاشهر این شهرستان خبر داد.

ایستگاه شماره 7 آتش‌نشانی در ویلاشهر گرگان افتتاح شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ مهدی قره‌قاش صبح امروز با گرامیداشت هفته آتش‌نشان در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: ایستگاه شماره 7 منطقه ویلاشهر شهرستان گرگان امروز با حضور استاندار و شورای شهر و شهردار گرگان افتتاح شد.

وی از راه‌اندازی دو دستگاه خودروی عملیاتی در گرگان خبر داد و تصریح کرد: امروز دو دستگاه خودروی عملیاتی آتش‌نشانی در شهرستان گرگان راه‌اندازی شد.

* 1514 عملیات آتش‌نشانی در 6 ماهه نخست سال جاری انجام شد

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری  گرگان از انجام 2 هزار و 461 عملیات آتش‌نشانی در سال گذشته خبر داد و ابراز کرد: در سال گذشته تعداد 2 هزار و ۲۴۴ عملیات شهری و ۲۱۷ عملیات در خارج از محدوده شهر گرگان انجام شد.

قره‌قاش از انجام 1514 عملیات آتش‌نشانی در شهرستان گرگان خبر داد و گفت: در ۶ ماهه نخست سال جاری مأموران آتش‌نشانی شهرستان گرگان به هزار و ۵۱۴ عملیات اعزام شدند که ۱۲۱ مورد آن مربوط به حریق منزل در محدوده شهر و ۱۴ مورد آن مربوط به خارج از حیطه شهر بود.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری تعداد ۲۴۶ مورد حبس در آسانسور داشتیم، اظهار کرد: خدمت‌رسانی به ۲۵۶ حریق علفزار در محدوده شهری، ۲۱ مورد خارج از محدوده و ۲۳ مورد تصادف از دیگر اقداماتی بود که سازمان آتش‌نشانی در سال جاری انجام داد.

/فارس

ارسال نظر

آخرین اخبار