تسریع در ساخت بازارچه ماهی فروشان گمیشان، افتتاح نمایشگاه گل و گیاه گرگان، مصدمیت ۵ نفر در تصادف پراید با موتورسیکلت در سرخنکلاته و مقاوم نبودن ۳۰ درصد از کلاس‌های درس استان از جمله خبرهای کوتاه امروز پنجشنبه گلستان است.

افتتاح نمایشگاه گل و گیاه گرگان و چند خبر کوتاه از گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ مدیر صندوق کارآفرینی امید گلستان از پرداخت ۶۰ میلیارد ریال تسهیلات برای تکمیل بازارچه ماهی در شهرستان گمیشان خبر داد و گفت: این بازارچه با ۷۶ غرفه در حال ساخت است.

**

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان با اشاره به وجود ۱۵ هزار و ۷۰۰ کلاس درس در استان گفت :حدود ۳۰ درصد این کلاس‌های درس نیازمند مقاوم‌سازی است.

احسان گوهری راد خاطرنشان کرد: حدود ۴ هزار کلاس درس در استان فاقد استانداردهای لازم برای حضور دانش‌آموزان است و باید مقاوم‌سازی شود.

**

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری گرگان از آغاز به کار نهمین نمایشگاه گل و گیاه این شهر خبرداد و گفت: این نمایشگاه در پارک شهر از ساعت ۱۰ تا ۲۲ هر روز تا ۱۲ آبان ماه میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

سالانه ۲ میلیون بوته گل زمستانه در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری گرگان تولید و در شهر کاشته می‌شود.

**

در تصادف یک دستگاه موتورسیکلت و خودروی سواری پراید در کمربندی سرخنکلاته گرگان 5 نفر مصدوم شدند.

**

طرح  آبرسانی به روستای چاتال بخش گلی داغ مراوه تپه آغاز شد.
این پروژه به طول ۵.۲ کیلومتر  با اعتبار ۴ میلیارد ریال برای انتقال آب از روستای کریم ایشان و تامین آب شرب ۳۵۰ نفر از ساکنین روستای چاتال شروع شده ودر دهه مبارک فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.

**

نخستین دفتر پیشخوان دولت الکترونیک ارائه دهنده خدمات اداری اوقاف و امور خیریه گلستان در روستای کارکنده از توابع بخش مرکزی بندرگز آغاز به کار کرد.

/ایرنا

ارسال نظر

آخرین اخبار