حق شناس گفت: تا کنون ۱۲۰ میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده و تلاش داریم روند پرداخت تسهیلات با همکاری بانک ها تسریع شود.

۱۲۰ میلیارد تومان تسهیلات به کشاورزان سیلزده پرداخت شده است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، «هادی حق شناس» با اشاره به اینکه ۲۵۲ میلیارد تومان پرونده کشاورزی جهت دریافت تسهیلات به بانک ها معرفی شده اند، اظهار کرد: تا کنون ۱۲۰ میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده و تلاش داریم روند پرداخت تسهیلات با همکاری بانک ها تسریع شود.

 

استاندار گلستان افزود: مرحله اول پرداخت بلاعوض خسارات کشاورزان سیلزده به اتمام رسید و تاکنون مبلغ ۱۰۰ میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومان کمک بلا عوض به کشاورزان پرداخت شده و آمادگی آغاز مرحله دوم پرداخت این خسارات را داریم.

 

وی ادامه داد: از ۳۵۰۰ کیلومتر جاده بین مزارع استان تاکنون با استفاده از منابع استان عملیات مرمت ۱۵۰۰ کیلومتر به پایان رسیده و تلاش داریم ۱۱۰ میلیارد تومان مصوبه اخیر هیات دولت برای این بخش عملیات اجرایی ۲ هزار کیلومتر دیگر نیز انجام شود.

 

استاندار گلستان با اشاره به بریدگی های صورت گرفته در جاده های استان، گفت: در زمان وقوع سیل ۹۷ نقطه از جاده ها جهت عبور آب بریده شد که ۹۵ نقطه تاکنون مرمت شده و ۲ نقطه باقی مانده با همکاری آب منطقه ای در حال اجراست.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار