فرماندار شهرستان گالیکش مهمترین پروژه دهه فجر این شهرستان را بهره‌برداری از 102 واحد مسکونی خسارت‌دیده در سیل عنوان کرد

بهره‌برداری از 102 واحد مسکونی خسارت‌دیده در سیل در گالیکش

به گزارش گلستان ۲۴؛ علی‌اصغر میرزایی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: در ایام دهه فجر با حضور معاون استاندار 106 پروژه با سرمایه‌گذاری 71 میلیارد تومان و اشتغالزایی 189 نفر در این شهرستان افتتاح و یا کلنگ‌زنی می‌شود.
وی تصریح کرد: 106 پروژه در دهه فجر در این شهرستان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود که از این تعداد 35 پروژه اقتصادی و 71 پروژه عمرانی است.

* برنامه‌های دهه فجر گالیکش با محوریت مردمی بودن برگزار می‌شود
میرزایی افزود: از تعداد 106 پروژه شهرستان 73 پروژه قابل افتتاح و 33 پروژه کلنگ‌زنی می‌شود که امید داریم در حوزه‌های مختلف شاهد پیشرفت و توسعه شهرستان شود.
فرماندار شهرستان گالیکش با اشاره به برگزاری برنامه‌های دهه فجر ادامه داد: 350 برنامه مختلف در حوزه‌های اجتماعی فرهنگی سیاسی ورزشی در دبیرخانه ستاد دهه فجر تدارک دیده شده که بیشتر آنها با محوریت مردمی بودن برگزار می‌شود.
وی مهمترین پروژه دهه فجر را بهره‌برداری از 102 واحد مسکونی خسارت‌دیده در سیل عنوان کرد و گفت: در این هفته 102 واحد مسکونی که در سیل اخیر خسارت‌دیده و تخریب شده بودند به بهره‌برداری می‌رسند ضمن اینکه بیش از 80 واحد مسکونی دیگر نیز 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تا پایان سال تحویل می‌شود.

* آغاز عملیات زیرسازی و آسفالت در 16 راه روستایی
میرزایی آغاز عملیات زیرسازی و آسفالت 16 راه روستایی، آبرسانی به چند روستا، افتتاح فاز دوم تفرجگاه لوه، احداث سازه‌های سنگی ملاتی و کلنگ‌زنی بازارچه دائمی صنایع دستی را از دیگر پروژه دهه فجر برشمرد.
وی افزود: انقلاب اسلامی دارای دستاوردهای بی‌شماری است و خبرنگاران در این ایام می‌توانند با اطلاع‌رسانی و آگاهی به آحاد جامعه انگیزه و امید را در جامعه تقویت کنند.
فرماندار شهرستان گالیکش با اشاره به ظرفیت‌های خوب منابع انسانی در کشور اظهار کرد: جوانان ما در مقاطع مختلف و در شرایط سخت نشان دادند که از ظرفیت‌های خوبی برخوردار هستند و در حوزه‌های تجهیزات جنگی و علمی با هوش و تدبیر خود پیشرفت‌هایی را برای کشور کسب کردند و این ظرفیت‌ها در شرایط کنونی جامعه نیز می‌تواند راهگشای بسیاری از مشکلات موجود باشد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار