فرمانده نیروی انتظامی استان گلستان از کشف 400 هزار ماسک و دستکش احتکاری در این استان خبر داد.

احتکار 400 هزار ماسک و دستکش در گلستان کشف شد/ کشف 2 هزار لیتر محلول ضدعفونی در گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ روح‌الامین قاسمی امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: نیروی انتظامی استان گلستان در روزهای گذشته موفق به کشف 400 هزار ماسک و دستکش احتکاری در سطح استان گلستان شوند.
وی از دستگیری یک فرد متخلف در استان خبر داد و تصریح کرد: تعداد 50 هزار عدد اسپری ضدعفونی احتکاری نیز در سطح استان گلستان کشف شد.
* کشف 2 هزار لیتر محلول ضدعفونی در گلستان
فرمانده نیروی انتظامی استان گلستان از کشف 2 هزار لیتر محلول ضدعفونی در استان خبر داد و ابراز کرد: یک فرد متخلف نیز توسط نیروی انتظامی دستگیر و به دستگاه قضایی استان گلستان تحویل داده شد.
قاسمی با اشاره به اینکه با افرادی که در سلامت مردم اخلال ایجاد می‌کنند برخورد جدی خواهیم کرد، خاطرنشان کرد: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف می‌توانند با شماره 110 تماس گیرند.
وی اظهار کرد: عده‌ای درصدد هستند که با شیوع ویروس کووید19 اقدام به سودجویی از مردم کنند و با احتکار اقلام بهداشتی شرایط را برای مردم مخدوش و سخت کنند که با این افراد برخورد جدی و قانونی خواهیم کرد.
فرمانده نیروی انتظامی استان گلستان احتکار اقلام بهداشتی موردنیاز مردم را جرمی سنگین و غیرقانونی برشمرد و تصریح کرد: حفظ جان و سلامت مردم در خط قرمز ما قرار دارد و به شدت کار این افراد را محکوم و با آنها برخورد جدی می‌کنیم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار