آیت‌الله علوی گرگانی ضمن تقدیر از اقدامات ارزشمند ناجا در کمک به نیازمندان، گفت: نیروی انتظامی با جان و دل برای امنیت مردم تلاش می‌کند.

آیت‌الله علوی‌گرگانی: نیروی انتظامی با جان و دل برای امنیت مردم تلاش می‌کند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس، آیت‌الله علوی‌گرگانی، در دیدار با فرمانده انتظامی گلستان اظهار داشت: خدمت به مردم مومن و وفادار کشورمان نعمت و افتخار بزرگی است که نصیب سبزپوشان نیروی انتظامی شده است.

وی با تاکید بر اهمیت تکریم ارباب رجوع در آموزه‌های دینی تصریح کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی، جامعه از پلیسی امین، مهربان و در عین حال قاطع برخوردار بوده که در تمام ساعات شبانه روز با جان و دل مشغول پاسخگویی به امور شهروندان است.

مرجع عالیقدر شیعیان با اشاره به خدمت مضاعف ناجا در سطح کشور، خاطرنشان کرد: مردم زحمات کارکنان نیروی انتظامی را می‌بینند که در روزهای گرم سال با زبان روزه و بدون منت در حال انجام وظیفه و خدمت‌رسانی به اقشار مختلف هستند و به آن احترام می‌گذارند.

آیت‌الله علوی‌گرگانی گفت: نیروی انتظامی همواره گوش به فرمان ولایت بوده و بر‌اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری نقشه راه خود را ترسیم می‌کند که این نشان از بصیرت و ولایتمداری فرماندهان و کارکنان این نیرو دارد.

وی با اشاره به طرح مواسات و کمک مومنانه در ماه مبارک رمضان و لزوم همکاری آحاد جامعه در این زمینه، تصریح کرد: پلیس ثابت کرده همواره علاوه بر ماموریت‌های ذاتی خود، هر جا نیاز باشد پای کار بوده که حضور پررنگ ناجا در طرح مواسات و همدلی یکی از نمونه های بارز آن است.

با تمام وجود برای دفاع از نظم و امنیت تلاش می‌کنیم

در این دیدار، سرهنگ سعید دادگر، فرمانده جدید انتظامی استان نیز گفت: پلیس در نظام مقدس جمهوری اسلامی شأنی جز خدمتگزاری به مردم نداشته و با تمام وجود برای دفاع از امنیت و آرامش جامعه تلاش خواهد کرد.

وی افزود: نیروی انتظامی ویترین نظام بوده لذا تلاش می‌کنیم با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود، برنامه ریزی هدفمند و تلاش جهادی گام بلندی در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و کسب اعتماد مردم برداریم.

سرهنگ دادگر در پایان خاطرنشان کرد: تامین نظم و امنیت جامعه وظیفه حساس و سنگینی است که بخش مهمی از آن بر عهده ناجا بوده و پلیس در این راه نیاز به همدلی، همراهی و تعامل آحاد شهروندان و مسئولان دارد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار