آغاز ساخت ۵۰۰ واحد مسکن محرومان در گنبدکاووس، کشف پنج کیلوگرم مرفین در بندرترکمن و دستگیری ۲۰ سارق سابقه‌دار در گنبد از مهمترین اخبار روز پنجشنبه گلستان است.

خبرهای کوتاه پنجشنبه گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از ایرنا، رییس واحد اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت که این استان ۹۵۰ بیمار دیالیزی دارد که از این تعداد ۷۰۰ نفر شرایط پیوند کلیه را دارند.

محمد دادجو افزود: پارسال از مجموع ۲۴ مرگ مغزی در استان، بازماندگان ۹ نفر به اهدای عضو رضایت دادند.

**

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استانداری گلستان گفت : بیش از ۲۰۰ میلیون پیامک از سوی وزارت بهداشت در گلستان برای پیشگیری از شیوع کرونا به شهروندان ارسال شد.

**

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندرترکمن گفت: ماموران انتظامی این شهرستان حین بازرسی از یک کامیون، بیش از پنج کیلوگرم مرفین کشف کردند.

**

مدیرکل آموزش  و پرورش گلستان گفت : با اعلام بازگشایی مدارس پس از شیوع کرونا ۲۰ درصد دانش آموزان دوره ابتدایی، ۳۵ درصد دانش آموزان دوره متوسطه اول و ۱۸ درصد دانش آموزان دوره متوسطه دوم در مدارس استان حاضر شدند.

**

عملیات ساخت ۵۰۰ واحد مسکن محرومان با اعتبار ۳۲۵ میلیارد ریال توسط بنیاد مسکن در گنبدکاووس آغاز شد.

همچنین هشت هزار و هشتصد و پنجاه و چهارمین واحد مقاوم سازی شده بنیاد مسکن گلستان و هزار و دویست و هفتادمین واحد مسکونی احداثی حوادث سیل توسط ستاد معین بازسازی بنیاد مسکن استان خراسان رضوی در گنبدکاووس افتتاح شد.

**

فرمانده انتظامی گنبدکاووس گفت: ماموران انتظامی در پاکسازی ۱۵ نقطه آلوده شهرستان در ۲۴ ساعت گذشته موفق به دستگیری ۲۰ سارق سابقه دار، کشف ۶۱ فقره سرقت، جمع آوری ۴۴ معتاد و توزیع کننده موادمخدر و حدود پنج کیلوگرم موادمخدر شدند.

**

فرمانده انتظامی گلستان گفت: ماموران انتظامی با بررسی دوربین های مدار بسته موفق به شناسایی و دستگیری کیف قاپ حرفه ای با ۲۳ فقره سرقت شدند.  

**

فرماندار آزادشهر گفت: یکی از بزرگترین واحدهای تولید و بسته بندی برنج و حبوبات با سرمایه گذاری ۲۴۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۵۰ نفر تا ۲ ماه آینده در شهرک صنعتی این شهرستان افتتاح می شود.

**

فرماندار گالیکش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا تا به امروز در شهرستان را ۱۶۲ مورد و فوت شدگان را ۳۰ نفر اعلام کرد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار