رحمت الله نوروزی گفت: در خصوص منطقه آزاد اینچه برون حتما با شورای نگهبان باب گفت و گو را باز خواهیم کرد تا به نتیجه برسد.

در خصوص منطقه آزاد با شورای نگهبان صحبت داریم / مجلس یازدهم جوان و انقلابی است / با دولت همکاری می کنیم/ مجمع نمایندگان گلستان همدل هستند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از گلستان ما ؛ دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان صبح امروز پنجشنبه هشتم خرداد ماه در گفت و گوی اختصاصی با این پایگاه خبری اظهار کرد : استان گلستان متعلق به همه افرادی است که در این زندگی می کنند ، همه باید تلاش کنند تا عقب ماندگی های استان جبران شود.

نوروزی افزود : ما در نشست با استاندار هم گفتیم آماده همه گونه همکاری با دولت برای پیشبرد اهداف نظام و‌منویات مقام معظم رهبری و توسعه استان هستیم.

وی تصریح کرد : الحمدلله مجلس جوان ، با انگیزه و انقلابی تشکیل شده است و می توان به اینکه امیدوار بود.

نوروزی اضافه کرد : مجمع نمایندگان همدل در استان تشکیل شده و اولویت های بسیار خوبی را تا بحال تدوین و پیگیری کرده است که می توان به بحث گردشگری آشوراده ، راه آهن ، پتروشیمی ، منطقه آزاد و غیره اشاره کرد.

نمانده علی آباد کتول بیان کرد : در خصوص منطقه آزاد اینچه برون حتما با شورای نگهبان باب گفت و گو را باز خواهیم کرد تا به نتیجه برسد.

نوروزی خاطرنشان ساخت : آشوراده کیش شمال است اما چرا باید مخروبه باشد ؟

وی با اشاره به اینکه توجه ویژه به نیروی انسانی استانی داریم تاکید کرد : سعی ما در نشست ها با مسوولان ملی این بود که مدیران مطرح استان حتما تقویت شوند.

وی یادآور شد : باید برندهای ملی استان گلستان نظیر بسکتبال گرگان ، اسبدوانی گنبد ، جنگل های مینودشت ، درازنو ‌و ‌جهان نما و این موارد معرفی شوند.

دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان درخواست کرد : رسانه های استان به کمک‌مجمع نمایندگان استان بیایند و در معرفی استان گلستان و توسعه استان کمک کنند.

نوروزی بیان داشت : پایه اشتغال و اقتصاد استان کشاورزی است و‌ توسعه روستایی از اولویت های جدی ما می باشد.

وی گفت : گلستان به لحاظ سرمایه گذاری ضعیف است و بایستی هلدینگ های سرمایه گذاری به گلستان بیایند و در صنعت و پروژه های استان سرمایه گذاری کنند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار